سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۵۰ - پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

رئیس اداره راهداری شهرضا:

ایستگاه بازرسی شهید امامی به شرایدر مجهز می شود

رئیس اداره راهداری شهرضا گفت: مقدمات این کار انجام‌شده است و هشدارهای لرزاننده پیش از شرایدر نیز نصب شده است

به گزارش شهرضانیوز، مهدی رفیعی در جلسه شورای ترافیک شهرضا با اشاره به آغاز عملیات ایجاد پل منطقه پرزان در جاده اصفهان، اظهار کرد:یک سری مشکلات تامین بودجه در این زمینه وجود داشت که با پیگیری های صورت گرفته، این مشکل برطرف و بودجه لازم تامین شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر به دلیل برودت هوا، پیمانکار قادر به بتن‌ریزی نیست و با افزایش دما این کار آغاز می‌کند که پیش‌بینی می‌کنیم عملیات اتمام آن به سال آینده محول می‌شود.

رئیس اداره راهداری شهرضا با اشاره به مصوبات جلسه قبل این شورا در زمینه نصب نیوجرسی در مسیر باقیمانده جاده اصفهان-شهرضا، گفت: در طی نامه‌نگاری‌های این اقدام با استان، با این طرح به دلیل نبود اعتبارات و نیز کمی فاصله بین دو لاین جاده، مخالفت شده است.

وی با اشاره به نصب شرایدر در محل ایستگاه بازرسی شهید امامی شهرضا، خاطرنشان کرد: مقدمات این کار انجام‌شده است و هشدارهای لرزاننده پیش از شرایدر نیز نصب شده است

رفیعی افزود: تابلوهای هشداردهنده این شرایدرها یکشنبه هفته آینده تحویل داده می‌شود و عملیات نصب آن‌ها بلافاصله پس از نصب تابلوها انجام می‌شود.

وی با بیان این که عبور از روی سمت موافق این شرایدرها باید با حداقل سرعت صورت گیرد، عنوان کرد: عبور کامیون‌ها از روی شرایدرها، مشکل افزایش حجم ترافیک در این نقطه از جاده را به همراه خواهد داشت.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.