سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۵۰ - پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

بخشدار مرکزی شهرضا:

هنوز برخی ورودی روستاهای شهرضا خاکی است

بخشدار مرکزی شهرضا گفت: ورودی‌های برخی روستاهای شهرستان به‌ویژه در سمت جاده شهرضا به آباده، خاکی است، که لازم است اقدامات لازم از طرف اداره راه و شهرسازی انجام شود تا شاهد این صحنه‌ها نباشیم.

به گزارش شهرضانیوز، محسن یونسی صبح امروز در جلسه شورای ترافیک شهرضا با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در راستای سامان‌دهی حمل‌ونقل روستایی شهرستان، اظهار کرد: تا امروز چندین دفتر حمل‌ونقل روستایی زده‌شده است که به‌ویژه در مسیر اسفرجان، هونجان به شهرضا دفترها فعال شده‌اند و به عنوان شاخص روستاهای ما درآمده‌اند.

وی با اشاره به سختی سامان دهی این حمل‌ونقل عمومی در سطح شهرستان، گفت: در همکاران خود در سایر ادارات تقاضا داریم قانون را در این زمینه به‌صورت کامل اجرا کنند، تا نظم در این زمینه حفظ‌شده و این شرکت‌ها بتوانند به فعالیت خود بپردازند.

بخشدار مرکزی شهرضا افزود: ورودی‌های برخی روستاهای شهرستان به‌ویژه در سمت جاده شهرضا به آباده، خاکی است، که لازم است اقدامات لازم از طرف اداره راه و شهرسازی انجام شود تا شاهد این صحنه‌ها نباشیم.

وی با اشاره به تصادفات نوروزی در ورودی جاده وشاره در سال گذشته که متأسفانه منجر به فوت هم‌وطنان ما شد، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده یک مسیر کندرو احداث‌شده و پل ورودی تعریض شد که خوشبختانه دیگر شاهد مشکلی در این منطقه نبودیم.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.