سرویس: اخبار شهرضا ۱۱:۳۰ - پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

فرماندار شهرضا:

دو شرکت امین و سیروسفر باید ادغام شوند

فرماندار شهرضا گفت: در این راستا جلسه ای در اصفهان و با حضور نمایندگان این ۲ شرکت، اداره راهداری و سایر ادارات برگزار می شود که نتیجه نهایی آن به شهرستان ارائه می شود.

به گزارش شهرضانیوز، محسن گلابی صبح امروز در جلسه شورای ترافیک شهرضا با بیان این که بستن تقاطع ها در منطقه پرزان، برای دسترسی های محلی مشکل ایجاد کرده است، اظهار کرد: کامیون های معدن موجود در این منطقه، خودروهای محلی و وسائل نقلیه حمل کننده میوه در منطقه پرزان برای دور زدن مجبور به طی مسافتی بالغ بر ۱۸ کیلومتر برای رسیدن به تقاطع شهرک رازی هستند.

وی ادامه داد: خودروها و کامیون ها پس از عبور از این زیرگذر مجبور به عبور از گیت بازرسی شهرک رازی و به دنبال آن بررسی خودروهای خود پس از عبور از این گیت هستند ک مشکلات ترافیکی به همراه دارد.

فرماندار شهرضا تاکید کرد: تا زمانی که پل منطقه پرزان به بهره برداری می رسد، باید تقاطعی در منطقه به صورت اصلاح شده ایجاد شود تا علاوه بر جلوگیری از مشکلات موجود در زیرگذر شهرک رازی از خلاف جهت رانندگی کردن برخی رانندگان جلوگیری کند.

وی با ابراز تاسف نسبت به حادثه ای که برای مامور راهداری اتفاق افتاده است، تصریح کرد: علی رغم پیگیری های انجام شده و حضور پزشکان متخصص بر بالین این مامور، متاسفانه این حادثه با قطع عضو مامور راهداری همراه بود.

گلابیبا اشاره به لزوم جلوگیری از حرکت عرضی خودروها در انتهای جاده اصفهان به شهرضا، عنوان کرد: در این منطقه به دلیل وجود دانشگاه، شهرک صنعتی، پمپ بنزین و میدان میوه و تروبار عبور عرضی زیاد شده است که اگر قرار بر حفر کانال برای جلوگیری از عبور عرضی هم باشد، این کار با مسئولیت اداره راهداری انجام شود.

وی با اشاره به لزوم بررسی دقیق جزئیات نصب شرایدر در ایستگاه شهید امامی، خاطرنشان کرد: نظر کارشناسان در زمینه احتمال خطر و یا مشکلات ترافیکی، پیش از نصب این شرایدرها باید به صورت دقیق بررسی شود.

گلابی در ادامه صحبت های خود با اشاره به لزوم به نتیجه رسیدن سرنوشت دو شرکت امین و سیرسفر شهرضا و حل سریع اختلافات، گفت: در این راستا جلسه ای در اصفهان و با حضور نمایندگان این ۲ شرکت، اداره راهداری و سایر ادارات برگزار می شود که نتیجه نهایی آن به شهرستان ارائه می شود.

وی افزود: برای این ۲ شرکت راهکاری به جز ادغام و ایجاد شرکت واحد وجود ندارد.

وی با اشاره به مشکلات خیابان مجاور پارک ملت شهرضا، تصریح کرد: این خیابان به محل مانوردهی موتورسیکلت ها و سلب آسایش ساکنین محل تبدیل شده است؛ باید نسبت به جلوگیری از این حرکات سرعت کاه های مناسب در این خیابان نصب شود.

وی با بیان این که ما زمین رایگان برای احداث این پیست در اختیار مجری می گذاریم، ادامه داد: سالانه بالغ بر ۷۰ تا ۸۰ موتورسیکلت سنگین ۱۰۰۰ سی سی به کشور وارد می شود که پیست استاندارد برای سواری با این موتورها در کشور وجود ندارد و مجوز حضور در شهر نیز برای آن ها صادر نمی شود، بنابراین این اقدام علاوه بر کمک به توسعه زیرساخت های ورزشی درآمد خوبی برای شهرداری خواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره به لزوم ایجاد زیرگذر در میدان فاطمیه شهرضا، گفت: بلوار امام خمینی شهرضا باید هرچه سریع تر ساماندهی شده تا مشکلات مردم سامن در این منطقه و نیز افرادی که از این بلوار عبور می کنند برطرف شود.

فرماندار شهرضا افزود: کمیته فرعی راهکارهای برطرف کردن معضلات این بلوار را بررسی کرده و نتایج را به کارگروه شورای ترافیک ارائه کند.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “دو شرکت امین و سیروسفر باید ادغام شوند”

  1. آرمان فر گفت:

    مسئولین محترم شهر
    به عنوان یک پیشنهاد عرض می کنم ایجاد وساخت دست انداز در سطح خیابان ، راه کار منطقی برای جلوگیری از تخلف عده قلیلی موتور سیکلت سوار نیست با اجرای قانون وکنترل غیر محسوس فقط یک هفته توسط گشت اداره راهنمایی ورانندگی ، این معضل به راحتی قابل حل است چرا سعی بر این است که اگر خیابانی در سطح شهر سالم مانده ، مجموعه ای از دست انداز ها ایجاد شود و علاوه بر وارد آوردن خسارت به خودروها وسرمایه مردم ، منظره شهر خراب شود ؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.