سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۵۵ - چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵

رئیس اداره تبلیغات شهرضا:

فعالیت های فرهنگی باید به سمت مدارس سوق داده شود

رئیس اداره تبلیغات شهرضا گفت: تصور ما از آموزش و پرورش مانند تونلی است که کودک در این تونل وارد می شود و پس از گذشته ۱۲ سال از آن خارج می شود.

به گزارش شهرضانیوز، حجت الاسلام محمد حسن رهایی بعد از ظهر امروز در شورای فرهنگی اجتماعی شهرضا با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش در فرهنگ جامعه، اظهار کرد: این مثل معروف بین همه ما وجود دارد که انسان از معلم یا استاد خود بیش تر از پدر و مادر خود تاثیر می پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: تصور ما از آموزش و پرورش مانند تونلی است که کودک در این تونل وارد می شود و پس از گذشته ۱۲ سال از آن خارج می شود.

رئیس اداره تبلیغات شهرضا با بیان این که ما هرگونه فعالیتی داریم باید به سمت مدارس سوق دهیم، گفـت: فعالیت های فرهنگی ما باید به سمتی حرکت کند که به عنوان آمپول های تقویتی به تونل به حساب آید.

وی بحث آموزش در نظام آموزش و پرورش را بحث اصلی دانست و تاکید کرد: انجام فعالیت های فرهنگی نباید تمام وقت دانش آموزان را به خود اختصاص دهد، بلکه باید بسیاری از کارها به صورت نامحسوس در مدارس به انجام برسد.

رهایی افزود: آموزش و پرورش را می توان در سیستم فرهنگی به دو قسمت تقسیم کرد که شامل معلمان و آموزگاران به عنوان یک قشر تاثیرگذار در جامعه و دانش آموزان به عنوان یکی از مهم ترین جوامع هدف می شود.

وی در انتها خاطرنشان کرد: باید از سیستم آموزش و پرورش شهرضا با دلیل همراهی و هماهنگی با اداره تبیلغات و حوزه های علمیه و حمایت از اجرای برنامه های دینی در جامعه تشکر کرد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.