سرویس: اخبار شهرضا ۰۱:۳۰ - جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵

دبیر جبهه نیروهای انقلاب در شهرضا:

آغاز به کار رسمی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در شهرضا / هیات موسسان این جبهه در شهرضا مشخص شدند

دبیر جبهه نیروهای انقلاب در شهرضا گفت: این جبهه با ۱۰ نفر مؤسس که از شخصیت‌های برجسته نظام به شمار می‌روند کار خود را در کشور آغاز کرد و پس از تشکیل کمیته‌های استانی، قرار است در هر شهرستان ۵ نفر مؤسس داشته باشد.

به گزارش شهرضانیوز، حجت‌الاسلام سید محمدرضا موسوی در اولین گردهمایی نیروهای مردمی انقلاب اسلامی در شهرستان شهرضا با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و به ثمر رسیدن تلاش امام خمینی (ره) و مردم دین‌دار، اظهار کرد: مردم فردا همانند هرساله فارغ از گرایش‌ها و تفاوت‌ها و مشکلات اقتصادی و معیشتی در راهپیمایی شرکت می‌کنند و جواب گستاخی‌های رئیس‌جمهور جدید آمریکا را با شعارهای خود می‌دهند.

وی اظهار کرد: این شعارها در راستای اعلام بیعت با سالار شهیدان، امام حسین (ع) و دفاع از خون شهدا خواهد بود.

وی با انتقاد از برخی هنجارشکنی‌ها در مراسمات دهه فجر امسال در شهرضا، خاطرنشان کرد: دشمن دیروز با موشک‌های خود استان‌های ما را به خاک و خون می‌کشید و جوانان ما را به شهادت می‌رسید و امروز متأسفانه شاهد این هستیم که در مر و مخ ادارات دولتی رقص و آواز پخش می‌کنند و عکس‌ها و فیلم‌هایش در سایت‌ها و شبکه‌های خارجی بخش می‌شود.

موسوی هدف از تشکیل جبهه مردمی انقلاب اسلامی را یاوری شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: ما در این جبهه به نفع هیچ فرد، جبهه یا گروهی به‌جز شهدا و رهبری حرکت نخواهیم کرد.

وی با تشریح عملکرد و فعالیت‌های این جبهه در سطح کشور، عنوان کرد: امروز بالغ بر ۱۰۰۰ نفر از شخصیت‌ها و نخبگان کشور از این جبهه حمایت کرده‌اند و حمایت‌ها همچنان ادامه دارد.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرضا افزود: این جبهه با ۱۰ نفر مؤسس که از شخصیت‌های برجسته نظام به شمار می‌روند کار خود را در کشور آغاز کرد و پس از تشکیل کمیته‌های استانی، قرار است در هر شهرستان ۵ نفر مؤسس داشته باشد.

وی با اشاره به تشکیل جلسات اولیه این جبهه و تعیین مؤسسان آن در سطح شهرستان، خاطرنشان شد: مجموع نیروهای اولیه این جبهه در شهرستان ۵۰ نفر بودند که پس از چندین جلسه شهرضا به محله تقسیم شد و هر محله نیز مؤسسان خود را خواهد داشت.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در شهرضا در ادامه تأکید کرد: هیئت مؤسسان این جبهه در شهرستان، در جلسات استانی شرکت کرده‌اند و در جلسات بعدی که در تهران برگزار می‌شود نیز شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.