سرویس: اخبار شهرضا ۱۵:۵۵ - جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵

فرماندار شهرضا خبر داد:

بهره‌برداری از ۱۱۰ پروژه در دهه فجر در شهرضا

فرماندار شهرضا گفت: همزمان با دهه فجر ۱۱۲ پروژه با اعتباری بیش از‌ ۴۷ میلیارد تومان در شهرضا به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش شهرضانیوز، محسن گلابی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان با تبریک ایام الله دهه فجر، اظهارداشت: انقلاب اسلامی در سال ۴۲ آغاز و در سال ۵۷ به پیروزی رسد و در طول ۳۸ سال بعد از استقرار آن خدمات زیادی به مردم مناطق مختلف کشور ارائه شده است.

وی افزود: در طول دوران بعد از انقلاب اسلامی دولت‌های زیادی بر سرکار آمدند و هر یک از آنها نیز خدمات زیادی را ارائه کردند و در همه این زمان‌ها، مردم انقلاب ایران نیز با مجاهدت و تقدیم هزارن شهید از نظام دفاع کردند.

فرماندار شهرضا بیان کرد: امنیتی که امروز در کشور حاکم است مرهون تلاش نیروهای مسلح و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز مدیون درایت و سیاست و تفکرات رهبر معظم انقلاب و مسئولان کشور است.

وی با اشاره به تحمیل هشت سال جنگ بر علیه مردم و نظام اسلامی ایران، اذعان کرد: متأسفانه دشمنان نظام در جریان مقابله با انقلاب اسلامی از هیچ اقدامضد بشری پرهیز نکردند و یکی از بدترین آنها تحمیل جنگ بر علیه مردم ایران بود.

گلابی تصریح کرد: همبستگی و اتحاد ملت بزرگ ایران در طول هشت سال دفاع مقدس باعث شد تا دشمنان نظام در این زمینه نیز شکست سختی را متحملشوند.

وی با بیان اشاره به کاهش نرخ تورم از ۴۰ درصد به ۷ درصد در دولت تدبیر و امید، گفت: در سال‌های اخیر با وجود افت شدید قیمت نفت و کاهش آن به زیر ۳۲ دلار و وجود تحریم‌های گسترده در بخش‌های صنعت هوایی، کشتیرانی و صنایع، خدمات خوبی ارائه شده است.

گلابی تصریح کرد: کاهش قیمت نفت در سال‌های اخیر در حالی است که در گذشته این میزان بیش از ۱۰۰ دلار بوده و دولت یازدهم نیز توان برداشت از صندوق ذخیره ارزی را نداشته چون این صندوق خالی بوده است.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه یکی از بحران‌هایی که در سال‌های گذشته با آن مواجه بوده‌ایم کاهش میزان اعتبارات تملک دارایی بوده، گفت: در سال ۹۴ از مجموع ۵ میلیارد تومان از این اعتبارات تنها ۲ میلیارد و در سال ۹۵ از مجموع ۶ میلیارد تومان از این منابع تنها ۳ میلیارد به شهرستان اختصاص یافت.

وی افزود: با وجود کاهش میزان اعتبارات در سال گذشته پروژه‌هایی به ارزش ۴۲ میلیارد تومان و امسال نیز ۱۱۲ پروژه با اعتباری بیش از‌ ۴۷ میلیارد تومان در شهرضا به بهره برداری می‌رسد.

گلابی اظهارداشت: برخی افراد و جریان‌ها به دنبال سیاه‌نمایی بر علیه دولت و اقدامات آن از جمله برجام هستند اما باید با انصاف جریان امور را بررسی و سخنان دقیق مطرح کنیم.

وی تصریح کرد: افرادی که درباره اقدامات و خدمات دولت سیاه نمایی می‌کنند آیا در زمان خودشان هم این سخنان مطرح می‌شد و آیا از اقدامات انجام شده در گذشته هم سخن می‌گویند.

فرماندار شهرضا بیان کرد: مشکلات کشور یک روزه ایجاد نشده که به سادگی برطرف شود، مشکلاتی که در مدت زمان زیادی ایجاد شده نیازمند فرصت بیشتری برای ساماندهی و برطرف شدن است.

وی با اشاره به در پیش بودن ایام دو انتخابات مهم در کشور، گفت: در انتخابات ریاست جمهوری همه ما باید بر اساس تکلیفی که داریم فرد اصلح را انتخاب کنیم اما باید توجه داشته باشیم که هر دولتی اداره امور را در دست بگیرد با همین تحریم‌ها و مشکلات مواجه است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.