سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۱۴ - پنج شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵

معاون عمرانی استانداری اصفهان:

۳۷۳۰ پروژه در دهه فجر در استان اصفهان به‌ بهره برداری می‌رسد

معاون عمرانی استانداری اصفهان گفت: امسال همزمان با دهه فجر ۳ هزار و ۷۳۰ پروژه و با اعتباری بیش از ۲۴ هزار میلیارد ریال در استان اصفهان افتتاح می شود.

به گزارش شهرضانیوز، محمدعلی طرفه عصر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی روستای قصرچم شهرستان شهرضا، با اشاره به اینکه از جمله خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در داخل کشور اجرای طرح‌های مختلف عمرانی و خدماتی در بخش‌های مختلف  کشور بوده است، اظهارداشت: امسال همزمان با دهه فجر ۳ هزار و ۷۳۰ پروژه و با اعتباری بیش از ۲۴ هزار میلیارد ریال در استان اصفهان افتتاح می شود.

 

وی افزود: از کل پروژه‌هایی که در دهه فجر به بهره برداری رسیده ۴۳درصد آن توسط بخش خصوصی و ۳۸درصد آن در بخش مدیریت شهری بوده است.

معاون عمرانی استانداری اصفهان با بیان اینکه ۵۵۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در طول امسال در استان اصفهان اجرا شده که رشد ۷۰درصدی نسبت به سال گذشته داشته است، گفت: از میان کل پروژه‌های امسال بیش از ۳ هزار میلیارد تومان آن توسط بخش خصوصی تامین اعتبار و اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه افزایش میزان مشارکت بخش خصوصی در اجرای پروژه‌های مختلف در راستای افزایش سهم مردم در اجرای طرح‌ها و اجرای اصول اقتصاد مقاومتی در کشور انجام شده است، بیان کرد: تسهیلات بانکی برای اجرای پروژه های عمرانی پیش بینی شده و بر اساس طرح ها به مجریان طرح و پروژه اختصاص می یابد.

طرفه تصریح کرد: افزایش تعداد پروژه‌های خدماتی و میزان سرمایه‌گذاری انجام شده در فاصله سال‌های ۹۳ تا ۹۵ در استان نشان دهنده اهتمام دولت یازدهم به خدمت‌رسانی به مردم و رفع نیازهای مختلف در مناطق گوناگون استان بوده است.

وی با بیان ایکه در سال ۹۳ مجموع سرمایه گذاری انجام شده برای اجرای طرح‌های مختلف که در دهه فجر و هفته دولت افتتاح شد، بیش از۲۵۰۰ میلیارد تومان بود، گفت: این رقم در سال ۹۴ به ۳۷۰۰ میلیارد تومان و در سال ۹۵ به ۵۵۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

معاون عمرانی استانداری اصفهان افزود: در دهه فجر امسال در شهرستان شهرضا ۱۱۲ پروژه با اختصاص اعتباری بیش از ۴۷ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.