سرویس: اخبار شهرضا ۰۹:۲۸ - دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

رئیس شرکت گاز شهرضا:

۲۸ درصد از مردم شهرضا قبض گاز را به موقع پرداخت می کنند

رئیس شرکت گاز شهرضا گفت: در سال‌های قبل از ۹۴، ۴۴ درصد از مردم قبض گاز خود را به موقع پرداخت می‌کردند که این رقم در سال گذشته به ۲۸ درصد رسید.

به گزارش شهرضانیوز، علی عنایتی در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه شرکت گاز پیش، حین و بعد از فروش به شهروندان ارائه می‌دهد، اظهارداشت: به دنبال گازرسانی به روستای یحیی آباد، پرزان و صحرای چغاد هستیم و به زودی اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه از جمله خدمات پیش فروش طرح جامع شعرضا است، گفت:۳۰ سال از گازرسانی به شهرستان شهرضا می‌گذرد که در این طرح لوله‌ها و شبکه‌های گازرسانی بررسی می‌شوند و تا ۳۰ سال دیگر نیاز به بررسی ندارد.

وی با اشاره به واگذاری خدمات شرکت گاز به دفاتر پیشخوان دولت، گفت: همه دستگاه‌ها باید در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند و در این راستا در هفته از ادارات و مدارس سرکشی می‌شود.

رئیس شرکت گاز شهرضا با اشاره به مطالبات شرکت گاز، گفت: در سال‌های قبل از ۹۴، ۴۴ درصد از مردم قبض گاز خود را به موقع پرداخت می‌کردند که این رقم در سال گذشته به ۲۸ درصد رسید.

وی بیان کرد: تعداد مشترکانی که در سال یک قبض پرداخت می‌کردند در سال گذشته ۳ درصد و تعداد مشترکانی که در سال سه قبض پرداخت می‌کردند ۶ درصد بود.

عنایتی افزود: در مجموع حدود ۳۰ درصد از مردم پس از دریافت سه اخطاریه قبض گاز خود را پرداخت می‌کنند که در سال گذشته ۱۶۰ میلیون تومان هزینه وصول مطالبات از ۱۲ هزار نفری بود که دو بار قبض در سال پرداخت می‌کردند.

وی با بیان اینکه بیشتر قشر ضعیف مردم قبض خود را به موقع پرداخت می‌کنند، گفت: بعد از هدفمندی یارانه ها ۲۲ تا ۳۰ درصد از مردم باید به آنها چندین بار اخطار داد تا قبض خود را پرداخت کنند.

رئیس شرکت گاز شهرضا با بیان اینکه ۵۲۰ مورد ۱۲ قبض خود را پرداخت نکرده‌اند، تصریح کرد: ۴ تا ۵ هزار مشترک داریم که با یک یا دو بدهی قبض خود را پرداخت می‌کنند و پیش‌بینی می‌شود تا دو ماه آینده برای وصول مطالبات ۸۰ میلیون تومان هزینه کنیم.

وی با بیان اینکه مساعدت در حق صنعتگران وظیفه ذاتی ما است و نگذاشته‌ایم هیچ صنعتگری مشکل گاز پیدا کند، افزود: ۲۵۴ مشترک در بخش مذهبی داریم که تنها ۶ مسجد بدهی دارند.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.