سرویس: اخبار شهرضا ۰۸:۳۰ - دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

امام جمعه شهرضا:

مسئولان شهرضا اقدامات خود را به رسانه‌های شهرستان ارائه کنند

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه مسئولان اقدامات خود را به رسانه‌ها ارائه کنند، گفت: امام(ره) فرمودند، هر کاری انجام می‌دهید برای مردم بگوئید تا مردم امیدوار شوند و در این راستا همه مسئولان باید به مردم امید دهند.

به گزارش شهرضانیوز، حجت‌الاسلام سیف‌الله یعقوبی در جلسه شورای اداری شهرستان با تبریک دهه فجر، اظهارداشت: امسال دهه مبارک فجر با دهه فاطمیه مصادف شده و باید شأن حضرت فاطمه زهرا(س) در برنامه‌ها گرامی داشته شود.

وی با بیان اینکه امام(ره) آیه ۱۴۶ سوره سبأ را بسیار تلاوت می‌کردند و با این آیه نهضت انقلاب اسلامی را آغاز کردند، افزود: امام(ره) یک انسان خودساخته و مهذب بود که توانست این تحول را در جامعه به‌وجود آورد و کم نظیر است که یک انسان با این همه دشمن بتواند موفق شود.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه امام(ره) فرمودند، با خدای خود پیمان بستم که رضای او را به رضای مردم و دوستان مقدم بدانم، گفت: امام یک رنگ بود و از اول تا آخر حرف‌شان یکی بود.

وی با بیان اینکه امام(ره) فرمودند، اگر تمام جهان علیه من قیام کنند دست از حق و حقیقت برنمی‌دارم، بیان کرد: چارچوب دوستی امام(ره) در دوستی راه هر فرد نهفته بود.

حجت‌الاسلام یعقوبی با بیان اینکه روسای ادارات باید گزارش و اقدامات خود را در راستای شعار سال اقتصاد مقاومتی ارائه کنند، افزود: اقدامات بسیار خوبی در شهرستان انجام شده و باید با دید مثبت به آن نگاه کرد.

وی با بیان اینکه مسئولان اقدامات خود را به رسانه ارائه کنند، افزود: امام(ره) فرمودند، هر کاری انجام می‌دهید برای مردم بگوئید تا مردم امیدوار شوند و در این راستا همه مسئولان باید به مردم امید دهند.

امام جمعه شهرضا با تسلیت شهادت آتش‌نشانان در حادثه پلاسکو، گفت: بار دیگر مردم ایران اسلامی با بروز حادثه‌ای به صورت خودجوش به صحنه آمدند و از سرتاسر ایران اسلامی برای کمک اعلام آمادگی کردند، باید آمادگی داشته باشیم برای مواردی که بحران‌زا است.

وی بیان کرد: در آستانه انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری هستیم باید اخلاق اسلامی رعایت شود و مسئله قومیت‌ها مطرح نشود.

حجت‌الاسلام یعقوبی بیان کرد: همه ما مسلمان هستیم و باید وحدت کلمه داشته باشیم و از هر قبیله‌ای هستیم وحدت را حفظ کنیم تا آنچه صلاح و مصلحت است جامه عمل بپوشاند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.