سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۰۱ - پنج شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۵

فرماندار شهرضا:

۴۷ درصد از مواد مخدر استان در ایستگاه شهید امامی شهرضا کشف می‌شود

فرماندار شهرضا گفت: ۴۷ درصد از مواد مخدر و کالای قاچاق استان در ایست و بازرسی شهید امامی شهرضا کشف می‌شود.

فرماندار شهرضا گفت: ۴۷ درصد از مواد مخدر و کالای قاچاق استان در ایست و بازرسی شهید امامی شهرضا کشف می‌شود.

به گزارش شهرضانیوز، محسن گلابی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرضا با اشاره به ارائه یکی از طرح‌های مبارزه با مواد مخدر در اینشهرستان تحت عنوان «به‌سوی نور» از طرح ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرضا، گفت: بسیج بدنه اصلی جامعه و یکی از ارکان اصلی در مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است، بنابراین باید از توان و استعداد بسیج در تمامی زمینه‌ها استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه کار در شهرضا انجام می‌شود اما سرعت آن پایین است، افزود: نخستین شهرستان در استان هستیم که تعداد جلسات شورای مبارزه با موادمخدر از همه شهرستان‌ها بیشتر برگزار شده است.

فرماندار شهرضا با تأکید بر اینکه تمام دستگاه‌های شهرستان باید در زمینه مبارزه با موادمخدر همکاری کنند، افزود: طرح به سوی نور طرح بسیار خوبی است که باید ادارات در راستای وظایف خود با سپاه همکاری کنند.

وی با بیان اینکه نوع موادمخدر در حال تغییر است، بیان کرد: با بروز شدن تکنولوژی موادمخدر هم تغییر می‌کند و به چند دسته تقسیم می‌شود.

گلابی با بیان اینکه ۴۷ درصد از مواد مخدر و کالای قاچاق استان در ایست و بازرسی شهید امامی شهرضا کشف می‌شود، اظهارداشت: تاپایان این ماه تمام قلیان‌ها از سطح قهوه‌خانه‌ها جمع آوری می شود و نتایج نشان دهنده کاهش میل افراد به قلیان کشیدن است.

رویکرد دستگاه قضایی بازگشت به جامعه و اصلاح فرد است

جانشین فرمانده انتظامی شهرضا در ادامه جلسه، گفت: نخستین کسانی که با اجرای طرح های مبارزه با مواد مخدر و در برخورد با معتادان و موادفروشان سود می‌برند نیروی انتظامی است.

سرگرد اسماعیل پریشانی بیان کرد: مجرمی که دستگیر و به دستگاه قضا سپرده می شود براساس قانون و بسته به نوع جرم، دفعات تکرار آن با او برخورد می شود.

وی با بیان اینکه رویکرد دستگاه قضایی بازگشت به جامعه و اصلاح فرد است، افزود: دادگستری در برخورد با موادفروشان و معتادان همکاری خوبی را با نیروی انتظامی انجام داده است و در این راستا دهیاری و شورای روستا در معرفی موادفروشان باید با نیروی انتظامی همکاری کنند.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.