سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۰۳ - یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵

درپی حادثه ساختمان پلاسکو صورت گرفت؛

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان شهرضا

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان شهرضا درپی شهادت تعدادی از آتش نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو تهران بیانیه صادر کرد.

به گزارش شهرضانیوز ، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین
نقطه ی اوج عظمت های اخلاقی ایثار است . امام علی (ع)
حادثه ی جانگداز ساختمان پلاسکو که منجر به شهادت جمعی از دلاور مردان آتش نشان شد موجبات ناراحتی و غم واندوه فراوان ملت شهید پرور و آگاه ایران را فراهم کرد .
برای جلوگیری از وقوع چنین حوادث دردناکی خواستار آن هستیم تا مجلس شورای اسلامی و هیئت وزیران برای وضع قوانین مطلوب اقدامات لازم را به عمل بیاورند.
متاسفانه در روزهای اخیر شاهد بودیم برخی جریانات و افراد که در گذشته هم نیت درستی از پرداختن به چنین حوادثی نداشته اند با سیاسی کاری سعی در به حاشیه بردن اصل مسئله داشته اند .
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرضا ضمن تاکید به خودداری از پرداختن به مسائل حاشیه ای که به هیچ وجه خیر و صلاح جامعه در آن نیست همدردی خود با خانواده و بازماندگان عزیزان آتش نشان را اعلام می کنیم و از وزارت خانه ی کار ،رفاه و امور اجتماعی و سایر نهاد های مرتبط خواستاریم تمام توان خود را جهت بازگشت به اشتغال عزیزان آسیب دیده در مجتمع پلاسکو که در راستای تولید ملی و اقتصاد مقاومتی فعالیت داشته اند را به کار گیرند .
ومن الله التوفیق
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان شهرضا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.