سرویس: تولیدی » پوششی ۱۲:۳۴ - پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵

فرماندار شهرضا:

همه مصوبات جلسات شهرضا در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم است

فرماندار شهرضا گفت: همه مصوبات جلسات شهرستان در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم است و به همین دلیل باید همه آنها به طور کامل اجرا شود.

به گزارش شهرضانیوز، محسن گلابی صبح امروز در جلسه شورای امربه معروف و نهی از منکر شهرستان با اشاره به در پیش بودن ایام‌الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب، اظهارداشت: در این ایام باید ارزش‌ها و خاطرات انقلاب به نسل‌های بعدی انقلاب منتقل شود تا آنها نیز از اخلاص و رشادت‌هایی که پدران خود در استقرار نظام اسلامی نشان دادند، باخبر شوند.

وی خاطرنشان کرد: ستاد دهه فجر شهرستان به ۱۶ زیرکمیته تشکیل شده و تلاش همه مسئولان و مجریان برنامه‌های این دهه در راستای برگزاری بهتر و باشکوه‌تر این برنامه‌ها نسبت به سال‌های گذشته است.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه همه مصوبات جلسات شهرستان در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم است و به همین دلیل باید همه آنها به طور کامل اجرا شود، گفت: نقد منصفانه یعنی نقدی که همراه با ارائه راهکار مناسب و به دور از از جانبداری و جناح بندی سیاسی و تنها برای بهبود اوضاع مطرح شود، زمینه اصلاح امور جامعه را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه دشمن همواره به دنبال اجرای طرح‌های خود برای  مقابله با پیشرفت نظام اسلامی است، افزود: دشمن در این مسیر از همه ابزارهای موجود از جمله ترویج فساد و منکرات از طریق فضای مجازی استفاده می‌کند به همین دلیل لازم است با تقویت باروهای دینی زمینه جذب جوانان به کانون‌های مذهبی و انقلابی را فراهم کنیم.

بصیرت افزایی، دشمن شناسی، اقتصاد مقاومتی در برنامه‌های دهه فجر دنبال می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا در ادامه جلسه، بیان کرد: یکی از مهمترین وظایف شرعی همه افراد در جامعه، تلاش برای برگزاری باشکوه مراسم‌ها و برنامه‌های دهه فجر است که یکی از بزرگترین معروفات دینی نیز محسوب می‌شود.

مرتضی ملکیان بیان کرد: مهمترین عناوین برنامه‌های ستاد دهه فجر سال ۹۵ به اعضای این ستاد ابلاغ شده اما لازم است که در برگزاری این برنامه‌ها بصیرت افزایی، دشمن شناسی، اقتصاد مقاومتی و تأثیر انقلاب اسلامی در سایر انقلاب‌های ضد استکباری در منطقه و جهان نیز مورد بررسی قرار گیرد.

وی گفت: برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر باید سبب تقویت وحدت و وفاق ملی شده و با توجه به نزدیکی دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا از برگزاری برنامه‌هایی که سبب ایجاد اختلاف در جامعه می‌شود، جلوگیری شود.

استفاده از آلات و ادوات موسیقی در مساجد حرام است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرضا در ادامه جلسه اظهارداشت: با توجه به اینکه یکی از مهمترین اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی احیای دستورات و اجرای احکام اسلامی است، باید از برگزاری جشن‌هایی که با شئون اسلامی و روحیات انقلابی مغایرت دارد، پرهیز شود.

حجت الاسلام محمدحسن رهایی گفت: استفاده از آلات و ادوات موسیقی در مساجد حرام است، از طرف دیگر با توجه به آغاز ایام فاطمیه بعد از ۲۲ بهمن، مراسم‌های این دهه باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که حرمت این ایام نیز حفظ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.