سرویس: اخبار شهرضا ۱۰:۴۳ - چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵

با صدور پیامی صورت گرفت؛

تقدیر و تشکر ناحیه سپاه شهرضا از حضور مردم در برنامه‌های ۹ دی

ناحیه مقاومت بسیج شهرضا در پیامی از حضور گسترده اقشار مختلف مردم بصیر و همیشه در صحنه شهرستان شهرضا در برنامه‌های ۹ دی تقدیر و تشکر کرد.

 به گزارش شهرضانیوز، ناحیه مقاومت بسیج شهرضا از حضور حماسی مردم شریف و ولایتمدار شهرستان شهرضا در برنامه‌های گرامیداشت یوم الله ۹ دی‌ماه تقدیر و تشکر کرد.

در این پیام آمده است: حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی):  ۹ دی در سراسر کشور مشت محکمی بر دهان فتنه گران زد.۱۳۸۹/۱۰/۸

(سپاس خداوند حکیم را که حضور در عصری که عصر امام خوبی‌ها و حاکمیت الهی و همچنین زندگی در کنار مردم فهیم این عصر، آگاهی و شعور را نصیب ما کرده است)

عصری که عرصه آزمون و ابتلاست و مگر نفرمود شهید بزرگوار دکتر چمران: که ارزش آدم‌ها به میزان دردهایی است که در راه خداوند متحمل می‌شوند، پس شیپورها بنوازید تا مردها از نامردمان باز شناخته شوند.

بازهم ۹ دی‌ماه، یوم الله تاریخ انقلاب اسلامی از راه رسید، روزی که روز سربلندی توده ملت و مردود شدن خواص بی بصیرت بود.

۹دی تجلی حضور آگاهانه و عاشقانه ملت غیور ایران در سایه مکتب عظیم عاشورا در لبیک به امام زمان و خط روشن ولایت مطلقه فقیه بود.

سال ۸۸ و روزهای پرتلاطمش هیچگاه از حافظه تاریخی ملت پاک نخواهد شد، مگر می‌شود فراموش کرد که چگونه حماسه عظیم حضور در انتخابات ۸۸ با کج اندیشی و لجاجت و البته برنامه‌های از قبل طراحی شده به کام ملت قهرمان ایران تلخ شد.

دشمنان قسم خوررده این نظام سال‌های سال با فشار خارجی و فریب ایادی داخلی سعی در انحراف مسیر ارزشمند و میراث ماندگار امام و شهدا داشتند، تغییر استراتژی غرب و دشمنان نظام از مبارزه سخت به استحاله درونی و یارگیری از دورن نظام از سال‌ها پیش آغاز شد و تربیت نیروهایی در آبشخور اندیشه‌های لیبرال دموکراسی و شعارهای فریبنده جهانی سازی، گفتگو با دنیا و باز بودن دروازه های شکوه تمدن ایران به سمت دنیا و در نهایت خروجی “ما نمی توانیم” نتیجه‌اش می‌شود فتنه بزرگ ۸۸ که با هزینه‌های هنگفت مادی و معنوی غرب و کشورهای مرتجع منطقه نظام را به تعبیر مقام عظمای ولایت به لبه پرتگاه سقوط کشاند.

جای تاسف دارد که عده‌ای آگاهانه و عده‌ای از روی جهل و یا بی‌بصیرتی سیاسی شعار رفع حصر و “واحصرا” سر می‌دهند؛ هم ملت و خود آنان نیک می دانند که برخوردی غیر از این عواقبی سخت برای سران فتنه در پی خواهد داشت، هرچند آنان بارهای بار در محضر ملت و حافظه تاریخی آن محاکمه شده اند.

تشخیص میان طرفداری از فتنه و انزجار از آن نه فقط یک شعار و کاسبی سیاسی است که خط مشخص و تمیز انقلاب اسلامی از ضد انقلاب است، مگر می‌شود از کسانی که می‌خواستند نظام را به ورطه سقوط بکشانند با تعابیر خنده داری از قبیل “امام حسین (ع) هم حر را بخشید” استفاده کرد، و چه تفاوتی است میان حر و کسانی که روی همه نامردمان عالم را سفید کرده اند.

۹ دی، روز غلبه جنود‌ الهی بر جنود شیطان و خروش ملت ایران در دفاع از آل‌الله در برابر اهانت‌ها و حرمت‌شکنی‌های عده‌ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی، آری گفتن به نظام اسلامی، بیعت مجدد مردم با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

در این روز مردم ایران نشان دادند که دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می‌شناسند و هرگز، نه راه را گم می‌کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، برمی‌دارند و به این جمله حضرت امام(ره) که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکتتان آسیب نرسد» معتقد و در عمل به آن پایبند هستند.

تاریخ ۳۸ ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرورآفرین دفاع مقدس، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفت‌های علمی و هسته‌ای از نمونه‌های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت‌مدار و متعهد می‌باشد.

آری ۹ دی ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. ۹ دی روز بیداری، خروش و حضور ملتی است که به مقدساتشان، نظامشان و سالار شهیدانشان توهین شده بود

 مردم انقلابی ایران اسلامی معتقد هستند که موضع‌گیری نسبت به ۹ دی و فتنه ۸۸ ، شاخص افتراق بین انقلاب و ضد انقلاب می‌باشد چراکه فتنه ۸۸ مصداق عینی مبارزه با انقلاب و همه ارزش های آن و ۹ دی تجلی حضور آگاهانه همه جریان‌های سیاسی دوستدار انقلاب و نظام بوده است .لذا به همه کسانی که از مسیر انقلاب به هرنحو منحرف شده‌اند توصیه می‌نمائیم که تا دیر نشده در کنار توده‌های مردم همواره در همه صحنه‌ها حضور حداکثری و پرشور داشته باشند چرا که وجدان‌های بیدار همیشه قضاوت خواهند کرد.

مردم عزیز و شهید پرور شهرستان شهرضا، درود و سپاس خداوند بر شما که در سالروز حماسه ماندگار ۹ دی، (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) روزی که به فرموده مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» نمادی از تجلی قدرت الهی و روح حسین‌بن علی«علیه‌السلام» و دست خداوند بود که از قلوب با ایمان و اراده‌های راسخ ملت مسلمان، شجاع و مبارز ایران اسلامی ظهور یافت تا بساط فتنۀ  فتنه‌گران، آشوب‌طلبان و دشمنان قسم خورده انقلاب را در هم پیچیده و قدرت نرم نظام و اراده، عظمت و اقتدار ملی مردم و نظام را به منصه ظهور رسانید، با حضور خود در مراسمات و اجتماعات، میثاق دوباره‌ای با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی و بیعتی مجدد با ولی امر مسلمین حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه‌ای داشتید و با وحدت و همدلی و حضور گسترده خود قلب امام زمان (عج) و همچنین نائب برحقش را شاد و چشم دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را کور کردید.

ناحیه مقاومت بسیج شهرضا ضمن سپاس و قدردانی از این همه ایثار و وفاداری اقشار مختلف مردم و مجموعه‌هایی که در برگزاری برنامه‌های گرامیداشت این روز سرنوشت ساز همکاری و تلاش صادقانه، خالصانه و موثر داشتند تقدیر و تشکر  بعمل می‌آورد.

باشدکه همه ما در پیشگاه خداوند از آزمون‌های پیش رو سربلند بیرون بیاییم.

و العاقبه للمتقین

روابط عمومی و تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج شهرضا

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.