سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۲۱ - پنج شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵

در بیانیه بسیج رسانه شهرضا تاکید شده است؛

فتنه ۸۸ حرکتی عامدانه و از پیش تعیین‌شده برای براندازی نظام بود

عده‌ای چهره‌های نزدیک به عناصر فتنه و رسانه‌های معاند حامی آن‌ها و بعضاً برخی رسانه‌های داخلی معلوم‌الحال با مطرح کردن شبهه‌هایی سعی در قبح زدایی از چهره سران فتنه دارند.

به گزارش شهرضانیور، کانون بسیج رسانه شهرضا همزمان با سالروز حماسه ۹ دی بیانیه‌ای صادر کرد.

در متن این بیانیه، نهم دی‌ماه ۱۳۸۸ به‌عنوان برگ زرینی دیگر و خاتمی بر انگشتر حماسه‌های مردم ایران در دهه سوم انقلاب اسلامی ایران معرفی‌شده است.

در ادامه این بیانیه ضمن تأکید بر خودجوش و مردمی بودن این حرکت مردم در سراسر ایران، آمده است این حرکت خودجوش که ابتدا در ۸ دی‌ماه در استان اصفهان و شهر شهرضا و سپس در ۹ دی‌ماه در تهران و سراسر کشور به راه افتاد، مهر تأیید مجددی بر انقلاب اسلامی و اصل ولایت‌فقیه است.

در پایان این بیانیه نیز ضمن درخواست از مسئولین نظام در عدم به‌کارگیری عناصر فتنه در نقش‌ها و پست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان‌شده است که عده‌ای چهره‌های نزدیک به عناصر فتنه و رسانه‌های معاند حامی آن‌ها با مطرح کردن شبهه‌هایی سعی در قبح زدایی از چهره سران فتنه و روی‌آوری مجدد افکار عمومی به سمت آن‌ها دارند؛ جامعه خون‌های ریخته شده و هزینه‌های مادی و معنوی که سران فتنه و عناصر حامی آن‌ها برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشتند را حرکتی عامدانه و از پیش تعیین‌شده برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ایجاد انقلاب رنگی در منطقه جنوب غرب آسیا می‌داند.

متن کامل بیانیه به این شرح است:
«نهم دی‌ماه ۱۳۸۸ به‌عنوان برگ زرینی دیگر و خاتمی بر انگشتر حماسه‌های مردم ایران در دهه سوم انقلاب اسلامی ایران در تاریخ انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی و ایران سرافراز به ثبت رسید.

در این روز مردم ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی با تمام تفکرات و گرایش‌های سیاسی خود و بدون وجود هیچ تبلیغ رسانه‌ای دولتی و یا تعطیلی ارگان‌های رسمی به میدان آمدند تا بار دیگر مهر حمایت خود از انقلاب اسلامی و اصل مترقی ولایت‌فقیه را ثابت کنند.

ما جامعه رسانه‌ای و خبرنگاران شهرستان شهرضا ضمن حمایت مجدد خود از حرکت حماسی و خودجوش مردم شهرستان شهرضا و سایر شهرهای استان در ۸ دی‌ماه به‌عنوان اولین حرکت‌های خودجوش در سطح کشور و حماسه ۹ دی در تهران و سایر نقاط کشور؛ بر نقش مهم رسانه‌ها در زنده نگه‌داشتن این حرکت و چراغ راه در ادامه مسیر پرپیچ‌وخم انقلاب اسلامی ایران تأکید می‌کنیم.

همان‌گونه که بر همگان مسجل شده است؛ تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران پس از فتنه‌های سال ۸۸ و درخواست حامیان فتنه ۸۸ در خارج از کشور و نمایش‌های خیابانی پیاده‌نظام داخلی آن‌ها در کشور به وجود آمده است؛ لذا ضمن تأکید بر نابخشودنی بودن گناه فتنه گران، از تمام ارگان‌های نظام در تمام سطوح خواستاریم از به‌کارگیری فتنه گران و به‌ویژه لیدرهای آن‌ها در پست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی پرهیز کنند.

عده‌ای چهره‌های نزدیک به عناصر فتنه و رسانه‌های معاند حامی آن‌ها و بعضاً برخی رسانه‌های داخلی معلوم‌الحال با مطرح کردن شبهه‌هایی سعی در قبح زدایی از چهره سران فتنه و روی‌آوری مجدد افکار عمومی به سمت آن‌ها دارند؛ جامعه خبری و رسانه‌ای شهرضا خون‌های ریخته شده و هزینه‌های مادی و معنوی که سران فتنه و عناصر حامی آن‌ها برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشتند را حرکتی عامدانه و از پیش تعیین‌شده برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ایجاد انقلاب رنگی در منطقه جنوب غرب آسیا می‌داند.»

 

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.