سرویس: اجتماعی ۱۶:۳۹ - شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵

در جلسه شورای اداری شهرضا مطرح شد،

انتقاد امام جمعه شهرضا از برخورد نامناسب برخی از ادارات با مردم

 امام جمعه شهرضا با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه بودند و هستند، گفت: باید مردم را راضی نگه داشت زیبنده نیست که بعضی از ادارات مردم را ناراضی کنند، رضایت مردم شرط اول است.

به گزارش شهرضانیوز، حجت‌الاسلام سیف‌الله یعقوبی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به در پیش بودن حماسه تاریخی ۹ دی‌ماه، اظهارداشت: یکی از بحران‌های خطرناکی که مهار شد، فتنه آمریکایی و صهیونیستی سال ۸۸ بود که هزینه‌های زیادی را به نظام اسلامی و ملت ایران تحمیل کرد.

وی افزود: در این فتنه تمام جبهه دشمن و معاندان نظام اسلامی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی دست به دست هم دادند که با مدیریت رهبر حکیم و بیدار انقلاب اسلامی و حضور یکپارچه امت اسلامی این توطئه خنثی شد.

امام جمعه شهرضا گفت: مردم ولایتمدار شهرضا که همواره مطیع ولی فقیه بوده و در حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی پیشگام بودند، یک روز زودتر در هشتم دی‌ماه، راهپیمایی حماسی خود را برگزار کردند.

وی با اشاره به اینکه در سال ۸۸ دشمنان داخلی و خارجی نظام به قصد مبارزه با ارزش‌های دینی و انقلابی به دنبال براندازی نظام بودند، بیان کرد: مردم غیور و با ایمان و انقلابی ایران در دفاع از نظام و رهبری وارد صحنه شده و این توطئه را ناکام گذاشتند.

حجت‌الاسلام یعقوبی با تأکید بر اینکه برای آنکه بار دیگر چنین وقایعی در کشور تکرار نشود، باید بصیرت داشته و پیرو ولایت فقیه باشیم، تصریح کرد: مردم ایران تودهنی محکمی به فتنه‌گران در روز ۹ دی زدند، این حضور با بصیرت مردم ایران و رهبری با اقتدار امام خامنه‌ای بود.

وی با بیان اینکه ملت بصیر ایران در ماجرای فتنه سال ۸۸ از یک آزمون دشوار و مهم سربلند بیرون آمدند، افزود: در جریان فتنه ۸۸ ملت همیشه در صحنه ایران با تکیه بر بصیرت در روز ۹ دی با حضور خیره‌کننده و انقلابی خود، حرکتی عظیم را در پاسداری از نظام و انقلاب رقم زدند و کودتای مخملین استکبار را خنثی کردند.

امام جمعه شهرضا گفت: ایمان، اتحاد و بصیرت از مهم‌ترین شاخصه‌های حماسه عظیم ۹ دی است و به همین دلیل این روز، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه بودند و هستند، اظهارداشت: باید مردم را راضی نگه داشت زیبنده نیست که بعضی از ادارات مردم را ناراضی کنند، رضایت مردم شرط اول است.

حجت‌الاسلام یعقوبی با بیان اینکه باید از اداراتی که مردم از آنها راضی هستند را تشویق کرد، افزود: در جهان و منطقه، کشور ایران امن‌ترین منطقه است و باید قدر نعمت ولایت فقیه را دانست.

وی با بیان اینکه مردم مداری نصف ایمان است، خاطرنشان کرد: بعضی از ادارات قصدشان این است که مردم را ناراضی کنند و حکم دهند و تخریب کنند، این قلمی که زده می‌شود بر علیه خون شهدا است بنابراین باید رضایت مردم را جلب کرد.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.