سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۰۴ - سه شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۵

طراحی فتنه ۸۸ مربوط به قبل از انتخابات بود / فتنه ۸۸ یکی از الطاف خفیه الهی است

فرمانده تیپ ۸۳ امام جعفر صادق گفت: درد آن جایی است که برخی از کسانی که نان جمهوری اسلامی را خوردند و مدت‌ها در نظام مسئول بودند، خیانت کردند.

به گزارش شهرضانیوز، حجت‌الاسلام حسین طیبی فر عصر امروز در همایش بصیرتی ۹دی با بیان این که بسیاری از کسانی که به سایر کاندیداها رأی دادند در حماسه ۹ دی شرکت کردند، تصریح کرد: حادثه‌های روز عاشورا در تهران دل تمام دلسوزان در تمام ایران را درد آورد؛ این فتنه گران در روز عاشورا به هر نمادی که به عاشورا منصوب بود حمله کردند.

وی با بیان این که بسیاری از اقداماتی که داعش امروز انجام می‌دهند، فتنه گران در عاشورا ۸۸ انجام دادند، عنوان کرد: این افراد در روز عاشورا به بسیاری از نمازگزاران با سنگ و آجر حمله کردند؛ این‌ها اگر در عاشورا بودند بدتر از این بودند.

طیبی فر با بیان این که برخی فتنه ۸۸ را به مناظرات نسبت می‌دهند، تصریح کرد: آقای ابطحی ریال رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات، در اعترافات خود کلمه تقلب را رمز عملیات معرفی کرد.

وی با بیان این که طراحی این فتنه مربوط به قبل از انتخابات بود، اظهار کرد: شخص خانم فرح کریمی یک سال پیش از انتخابات در آمستردام یک دوره به اصطلاح خبرنگاری برگزار کرد؛ اما درواقع آموزش براندازی نظام را به عده‌ای آموزش دادند.

فرمانده تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع) ادامه داد: مقام معظم رهبری در فرودین ماه ۸۸ نسبت به صحبت‌های برخی که ادعای تقلب در انتخابات کردند، واکنش شدید نشان دادند.

وی انقلاب اسلامی را یک ولوله سیاسی و فرهنگی در دنیا دانست و تصریح کرد: این انقلاب به ۱ میلیارد و نیم مسلمان جان داد و آن‌ها را به حرکت واداشت؛ این‌ها برای گردنکشان سخت است.

طیبی فر با بیان این که دشمنان با انقلاب ما هیچ‌وقت کنار نمی‌آیند، گفت: نمونه این دشمنی‌ها برجام و لگد پراکنی های آمریکا در آن است؛ پس از برجام بیش از ۸۰۰ تحریم جدید علیه ما تصویب شده است؛ این‌ها نشانه خیانت این دشمنان است و شان می‌دهد که نباید به آن‌ها اعتماد کرد.

وی خاطرنشان کرد: اگر آمریکا و دشمنان خارجی پول بدهند و برنامه‌ریزی برای براندازی نظام ما داشته باشند؛ طبیعی است؛ درد آن جایی است که برخی از کسانی که نان جمهوری اسلامی را خوردند و مدت‌ها در نظام مسئول بودند، خیانت کردند.

فرمانده تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع) با بیان این که طبق فرمایش مقام معظم رهبری فتنه خط قرمز ما است، عنوان کرد: امروز برخی از لیدرهای این فتنه که نامه می‌نوشتند و در فتنه حضور داشتند، مسئولیت گرفتند؛ مگر می‌شود که فتنه‌گر را در مجلس و وزارتخانه‌ها به کار گرفت؟

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند، اگر کسی از فتنه گران توبه کردند، بپذیرید، اما به آن‌ها پست و مسئولیت ندهید.

طیبی فر فتنه ۸۸ را یکی از الطاف خفیه الهی دانست و تأکید کرد: در این فتنه دشمن‌شناسی مردم بالا رفت، برخی ارزش‌های اسلامی که درگذشته لگدمال شده بود، دوباره زنده شد؛ انسجام ملی ما بالا رفت، چهره‌های جدید وارد نظام شدند و انقلاب از چهره‌های فرسوده پاک‌سازی شد.

وی با اشاره به اجرای ۵۵ بند از بندهای انقلاب مخملی در فتنه سال ۸۸ در ایران، عنوان کرد: حزب مشارکت، یازده ماه قبل از انتخابات در جلسه‌ای بحث بومی‌سازی را مطرح کرد و این نشانه خیانت این حزب است.

فرمانده تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع) با بیان این که تحریم‌های جدید و سنگین پس از فتنه این افراد در ایران علیه ملت وضع شد، گفت: وقتی دشمنان احساس کردند در ایران پیاده‌نظام دارند؛ به سمت افزایش تحریم‌ها و فشار به ملت ایران رفتند.

 

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.