سرویس: اخبار شهرضا ۱۳:۵۲ - پنج شنبه ۰۲ دی ۱۳۹۵

رئیس تأمین اجتماعی شهرضا:

بخشی از امور بیمه‌شدگان در شهرضا به کارگزاری بیمه واگذار شد

رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرضا با بیان اینکه اداره تأمین اجتماعی شهرضا بیش از ۱۰۰ هزار نفر بیمه شده اصلی دارد، گفت: بخشی از خدمات تأمین اجتماعی و امور بیمه‌شدگان در شهرضا برون‌سپاری و به کارگزاری بیمه واگذار شد.

به گزارش شهرضانیوز، محسن عشقی در در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و دفاع از حقوق شهروندی با اشاره به عملکرد این اداره درباره صیانت از حقوق شهروندان، اظهارداشت: اداره تأمین اجتماعی شهرضا با بیش از ۱۰۰ هزار نفر بیمه شده اصلی یکی از اداراتی است که ارباب رجوع بسیاری دارد.

وی با بیان اینکه روزانه به طور میانگین ۶۰۰ نفر به این اداره مراجعه می‌کنند، افزود: براساس ماهیت کار نیاز است مردم ماهی یکبار به این اداره مراجعه کنند که بدین منظو سه دبیرخانه در اداره ایجاد کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه تامین اجتماعی شهرضا در دو بخش مطالبات با دریافت حق بیمه و ارائه خدمات فعالیت می‌کند، اظهارداشت: بیشتر خدماتی که تأمین اجتماعی ارائه می‌دهد مادام العمر است.

رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرضا با اشاره به تبلیغات محیطی در راستای دسترسی راحت و سریع ارباب رجوع به واحدها، بیان کرد: در راستای صیانت از حقوق شهروندی در بدو ورود به شعبه تمام واحدها تابلونویسی شده است.

وی با اشاره به آگاه سازی بیمه شدگان نسبت به خدمات کوتاه مدت سازمان در مدت بیمه‌پردازی از طریق توزیع بروشور، اظهارداشت: با همکاری اتاق اصناف و اداره صنعت، معد و تجارت افرادی که می‌خواهند پروانه کسب بگیرند را نسبت به قوانین بیمه راهنمایی می‌کنیم.

عشقی بیان کرد: شهرستان شهرضا یکی از معدود شهرستان‌هایی است که بخشی از خدمات تأمین اجتماعی و امور بیمه‌شدگان را برون‌سپاری و به کارگزاری بیمه واگذار کرده است.

وی با اشاره به اینکه بیمه زنان خانه‌دار تحت عنوان بیمه مشاغل آزاد شناخته می‌شود، گفت: بیمه زنان خانه‌دار تمام شرایط بیمه مشاغل آزاد را دارد و زنان با پرداخت ۳۰ سال و ۵۰ سال سن و یا ۲۰ سال و ۶۰ سال سن بازنشسته می‌شوند.

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.