سرویس: اخبار شهرضا ۲۲:۰۹ - دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور:

مرگ بر آمریکا و آل سعود همان مرگ بر یزید است/ بی‌اخلاقی‌ها در ورزش بسیار زیاد است

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور گفت: باید مردم جامعه را به ورزش دعوت کنیم، ورزش برای جوانان لازم و برای افراد مسن واجب است.

به گزارش شهرضانیوز، کاظم یزدانی شامگاه دوشنبه در یادواره شهدای ورزشکار شهرضا که در زورخانه پوریای ولی برگزارشدبا اشاره به سخنان امام خمینی (ره) در این راستا که عالم محضر خداست، در محضر خدا گناه نکنید، تصریح کرد: ما برای عمل به این حدیث امام صادق (ع) باید به سمت خداشناسی و خداباوری برویم و به خداوند اعتماد کنیم.

وی ادامه داد: نتیجه این اعتماد شهدایی هستند که از انقلاب اسلامی تا امروز در حلب حضور داشته و به سمت خدا رفتند.

یزدانی سلمان را به این دلیل از اهل‌بیت دانست که دوستان خدا را به‌خوبی شناخت، گفت: سلمان در آن زمان از سرزمین فارس به نزد پیامبر اکرم (ص) رفت و درجات معنوی را به‌مرور نزد ایشان کسب کرد تا به مرحله منا اهل‌بیتی رسید.

وی ادامه داد: سلمان در مسیر اهل‌بیت نه یک‌قدم عقب‌تر و نه یک‌قدم جلوتر رفت، لذا وقتی استاندار مداین شد، پس از مرگ، حضرت علی (ع) به‌شخصه بر بستر وی آمدند و او را کفن‌ودفن کردند.

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور با بیان این که بنا بر احادیث در همین زمانه هم می‌توان سلمان شد، تصریح کرد: وظیفه ما است که دشمنان خدا را بشناسیم تا در مسیر آن‌ها حرکت نکنیم.

وی با بیان این که سلمان به خدا اعتقاد کامل داشت و دشمن‌شناس بود، تصریح کرد: اما امروز متأسفانه برخی مساجد ما حتی یک مرگ بر آمریکای بی هزینه هم نمی‌گویند.

یزدانی ادامه داد: این مرگ بر آمریکا، آل سعود، صهیونیسم و نظام سلطه‌ای که می‌گوییم، بنا بر جملات زیارت عاشورا همان مرگ بر یزید است.

وی شروع طاغوت در زمین را به کشته شدن حضرت هابیل به دست قابیل منصوب کرد و گفت: برخلاف برخی تفکرات مبدع و پرچم‌دار اصلی جنگ نرم شیطان است که موجب شد آدم ابوالبشر به زمین تبعید شود.

رئیس سازمان ورزش بسیج کشور با اشاره به وظیفه ورزشکاران و ورزش دوستان در جامعه امروزی، گفت: ما باید مردم جامعه را به ورزش دعوت کنیم، ورزش برای جوانان لازم و برای افراد مسن واجب است.

وی با بیان این که باید در کار تخصصی خود دقیق عمل کنیم، افزود:  متأسفانه بی‌اخلاقی‌ها در ورزش بسیار زیاد است؛ باید بدانیم ورزش برای ما هدف نبوده بلکه وظیفه به شمار می‌رود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.