سرویس: اخبار شهرضا ۱۸:۳۸ - شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵

در جشنواره ورزشی کارکنان بهزیستی

کارشناس بهزیستی شهرضا مقام نخست مسابقات تنیس روی میز را کسب کرد

کارشناس پیشگیری اداره بهزیستی شهرستان شهرضا مقام قهرمانی مسابقات تنیس روی میز جشنواره ورزشی کارکنان بهزیستی کشور را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان شهرضا، آزاده شفی کارشناس پیشگیری این اداره در بخش بانوان سیزدهمین جشنواره ورزشی کارکنان بهزیستی کشور که در شهرستان بابلسر برگزار شد، با کسب مدال طلای رشته تنیس روی میز به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

معاونت اداره بهزیستی شهرستان شهرضا در جلسه ای که به مناسبت تقدیر از این ورزشکار پرتلاش و با حضور کلیه پرسنل این اداره برگزار شد، با تشکر از پشتکار این ورزشکار در کسب مقام قهرمانی، توجه کارکنان زن اداره بهزیستی به امر ورزش را امیدوار کننده دانست و گفت: قرار دادن ورزش در برنامه روزانه و به عنوان امری ضروری از امور روزمره نه تنها بر سلامت جسم که در تأمین سلامت روانی افراد تأثیری انکارناپذیر دارد.

در ادامه کارشناس پیشگیری این اداره، از تشویق ها وپ یگیری‌های ریاست، معاونت، رابط ورزش وسایر همکاران خود قبل ودر طول برگزاری مسابقات قدردانی نمود و این حمایت ها را در شرایط رقابتی موجب دلگرمی دانست.

وی همچنین در ارتباط با نحوه برگزاری مسابقات اظهار داشت: این جشنواره هرساله در شهرستان بابلسر در دو بخش آقایان و بانوان در رشته های دو صحرانوردی، تنیس روی میز، شنا ،آمادگی جسمانی، شطرنج با حضور نفرات برگزیده هر رشته در سطح استان برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است کاروان ورزشی بهزیستی استان اصفهان با کسب ۸ مدال رنگارنگ، قهرمان این دوره از مسابقات شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.