سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۱۴ - جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵

نمایندهٔ تشکل‌های دانشجویی شهرستان شهرضا:

برخی به دنبال تبدیل بسیج به عنصری سربه‌زیر و مشغول به خود هستند / رسیدگی به پروندهٔ حقوق‌های نجومی خواست همه است

نمایندهٔ تشکل‌های دانشجویی شهرستان شهرضا گفت: بنا بر فرموده‌های مقام معظم رهبری، جنبش دانشجویی خصلت و خاصیت ضد استکباری، ضد سلطه، ضد دیکتاتوری و طرفدار عدالت حداقل در کشور ما دارد.

به گزارش شهرضانیوز، مجید مردانی با بیان این که استعمارگران روزی رئیس‌علی دلواری را به جرم عزت خواهی سیاسی گلوله‌باران کردند، گفت: امروز نیز ما شاهد این هستیم که امثال شهریاری را به جرم عزت به شهادت می‌رسانند.

نمایندهٔ تشکل‌های دانشجویی شهرستان شهرضا افزود: همین رفتارها موجب شده است علم عزت خواهی را ما فرزندان همین ملت در برابر تحقیر کنندگان خارجی و بعضی خودکم‌بینان داخلی که شعار ما می‌توانیم مردمان رقم زننده ۲۲ بهمن و ۹ دی و فتح المبین و مرصاد را به شعار ما نمی‌توانیم و ضعیفیم و بلد نیستیم تبدیل کرده‌اند، برداریم.

وی با اشاره به دستاوردهای مهم علمی کشور در زمینه‌های مختلف، عنوان کرد: کشوری که توانسته سلول بنیادی، نانو دارو تولید کند، موشک و ماهواره بسازد در صورت تقویت حسن عزت طلبی مسئولان و مردمانش از پس خودکفایی محصولات کشاورزی و دامی و صنعتی هم برمی‌آید.

مردانی با بیان این که برخی به دنبال ایجاد یک بسیج تشریفاتی هستند، خاطرنشان کرد: این افراد به دنبال تبدیل بسیج به عنصری سربه‌زیر و مشغول به خود هستند تا زبان در کام گرفته و تماشاگر جولان تزویر گران باشد.

وی با بیان این که این افراد بسیج نق نقوی یقه گیر را حتی برای لحظه‌ای تحمل نمی‌کنند، تصریح کرد: اما همین افراد آمادگی داشته برای بسیج کر ولال و کور، دکور بزنند و ریسه بیاویزند و بزرگداشت بگیرند؛ لوح سپاس داده و وصف حال‌های آن‌چنانی بخوانند.

نمایندهٔ تشکل‌های دانشجویی شهرستان شهرضا افزود: بنا بر فرموده‌های مقام معظم رهبری، جنبش دانشجویی خصلت و خاصیت ضد استکباری، ضد سلطه، ضد دیکتاتوری و طرفدار عدالت حداقل در کشور ما دارد.

وی ۱۶ آذر را نماد بیداری انسان‌هایی آگاه بر تاریکی‌های زمانه خویش دانست و تصریح کرد: این سرود شوم قرن‌هاست که برجهان و ملت‌ها سایه افکنده است که طاغوت و سیاهی، ظلم و بیداد تا دل‌های روشن در میان نباشد از میان نمی‌رود.

مردانی افزود: دانشجوی ایرانی در طول تاریخ معاصر اثبات کرده است که بینشی عمیق نسبت به اوضاع موجود در اجتماع دارد و به‌موقع و پیشاپیش همگان واکنش نشان داده است. دانشجو محضر بیداری و دانشگاه نماد آگاهی‌رسانی و مبدأ تحولات کشور است.

نمایندهٔ تشکل‌های دانشجویی شهرستان شهرضا نتیجه دیپلماسی لبخند به دشمن و تندی با خودی را برجامی دانست که می‌توان آن را براندازی دانست و تأکید کرد: چه نیازی به این اندازه عجله در انجام این توافق بود که حال این دست آورد بزرگ دولت در شرف ایست قلبی باشد و با استفاده از تنفس مصنوعی و ماساژ قلبی سعی در زنده نگه‌داشتن آن داشته باشید؟

وی رسیدگی به پروندهٔ حقوق‌های نجومی را خواست تمام دانشجویان و مردم ایران دانست و تصریح کرد: با برخورد با این‌گونه موضوع‌ها مردم دل گرم شده و دست اشخاص ویژه خوار و چپاول گر از بیت‌المال مسلمین کوتاه می‌شود که نتیجه آن خشنودی عموم مردم است.

مردانی اقتصاد مقاومتی را موضوع دیگری دانست که باید در رأس امور دولت قرار گیرد و گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای استکبارستیزی هم در اعتقاد و هم در عمل است، که باعث رونق تولید داخلی و درمان بیماری‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.