سرویس: فرهنگی ۰۰:۱۵ - پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲

اعطای نشان هنری به دو بازیگر مشهور

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعطای نشان هنری به “داریوش ارجمند” و “اکبر عبدی”، دو تن از هنرمندان عرصه سینما و ئتاتر کشور خبر داد. به گزارش تسنیم، سید محمد حسینی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: با توجه به پیشنهادات ارائه شده در جلسه […]

Untitled-1وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعطای نشان هنری به “داریوش ارجمند” و “اکبر عبدی”، دو تن از هنرمندان عرصه سینما و ئتاتر کشور خبر داد.

به گزارش تسنیم، سید محمد حسینی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: با توجه به پیشنهادات ارائه شده در جلسه امروز هیات دولت مصوب شد که به این دو هنرمند عرصه سینما و تئاتر کشور نشان هنری اعطا شود.
نایب رئیس شورای عالی سینما در ادامه بحث معافیت سینماگران را  از دیگر برنامه‌هایی که در نشست هیات دولت مورد بررسی قرار گرفت عنوان کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که اگر رسانه‌ها در ارتباط با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مرتکب تخلفی شوند مورد بررسی قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: طی چند وقت اخیر شاهد برخی نقل قول‌ها از سوی برخی رسانه‌ها در ارتباط با مراجع تقلید بوده‌ایم که بعدا تکذیب شد. بنابراین رسانه‌ها باید در این امر بیشتر مراقبت کنند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: اخلاق مداری باید در رسانه‌ها رعایت شود چرا که کارهای خوبی که اتفاق می‌افتد مربوط به کل نظام است.
دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.