سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۵۳ - دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵

در راستای عمل به دستور مقام معظم رهبری:

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی «۶۲۶»  در شهرضا افتتاح شد

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی «۶۲۶» در راستای عمل به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم تشریح و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی «۶۲۶» افتتاح شد.

به گزارش شهرضانیوز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا در مراسم افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی «۶۲۶» با بیان اینکه ایجاد این نمایشگاه در راستای عمل به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم تشریح و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی انجام شد، اظهارداشت: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با هدف کمک به تولیدات و ایجاد اشتغال برای جوانان، تنها راه برون رفت از مشکلات فعلی و ایجاد رونق در اقتصاد کشور است.

سرهنگ جواد داستانی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی تحقق فرامین مقام معظم رهبری است، افزود: و افزود: در این نمایشگاه خاطرات و آثار برجای مانده از دوران مبارزات انقلابی مردم شهرستان شهرضا در قالب نمایشگاه عکسی در معرض دید عموم قرار می‌گیرد که نمایش برخی از این عکس‌ها برای نخستین بار انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه عنوان این نمایشگاه برگرفته از اعدادی است که به عنوان نخستین ارقام بارکد محصولات تولید داخلی در نظر گرفته می‌شود، بیان کرد: مردم باید از دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی و تلاش‌هایی که برای استقرار نظام جمهوری اسلامی انجام شده، آگاه شوند و برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها فرصتی در همین راستا است.

img_7732

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا با اشاره به اینکه بخشی از نمایشگاه به معرفی دستاوردهای تسهیلات اقتصاد مقاومتی اختصاص داده شده، گفت: ورود بسیج به اقتصاد مقاومتی حرکتی بزرگ است که در این راستا تلاش می شود تا با ایجاد شرایط لازم، تسهیلات مورد نظر در اختیار متقاضیان قرار بگیرد.

وی بیان کرد: از ابتدای مردادماه امسال بسیج سازندگی ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی بین ۱۸ نفر از متقاضیان برای ایجاد ۱۸ عرصه کارآفرینی و تولید محصولات مختلف پرداخت کرده، که زمینه اشتغال مستقیم ۵۰ نفر را در شهرستان شهرضا فراهم کرده است.

داستانی افزود: برپایی این نمایشگاه نشان می‌دهد اگر زیرساخت‌ها و امکانات لازم در اختیار جوانان و تولیدکنندگان داخلی قرار گیرد، شاهد بروز استعدادها و توانمندهای زیادی از آنان هستیم.

به گزارش تسنیم، این نمایشگاه تا ۲۱ آذرماه در محل کارخانه تاریخی نوین شهرضا صبح‌ها از ساعت ۸ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۳ تا ۸ برای بازدید عموم دایر است.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.