سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۵۰ - سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵

رئیس ورزش و جوانان شهرضا:

هر نوع فعالیت غیرورزشی در باشگاه‌های ورزشی با مجوز صنف مربوطه انجام شود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: هیأت پزشکی شهرضا موظف هرنوع فعالیت غیرورزشی در باشگاه ها اعم از خرید و فروش و تجویز دارو صرفاً با مجوز صنف مربوطه انجام گیرد.

علی نقی انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به حضور چهار تن از داوران شهرضا به مسابقات کشوری شنا جام زنده رود، اظهارداشت: مسابقات کشوری شنا مسافت بلند دختران جام زنده رود اصفهان به مدت ۵ روز در سه رده سنی ۱۲-۱۱، ۱۴-۱۳ و ۱۷-۱۵ سال برگزاری شد.

وی افزود: براساس دعوت استان اصفهان از هیأت شنای شهرستان شهرضا خانم ها سمیه طباطبائیان، مهدیه کریمزاد، محدثه علینژاد و نوشین عماره جهت داوری به این رقابت‌ها اعزام شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: اجرای این دوره از مسابقات با همکاری تیم اعزامی از هیأت سه گانه شهرستان شهرضا متشکل از پیمان گرامی رئیس هیأت سه گانه شهرستان شهرضا و  مسئول امور شهرستان های هیأت شنای استان و خانم‌ها سیدمعصومه رهنمایی، الهام محمدخانی و محدثه انصاری انجام می‌گیرد.

بخش کاسپین اواسپرت در شهرضا فعال می شود

وی بیان کرد: با همکاری هیأت ورزش های سه گانه و هیأت ورزش های رزمی سبک او-اسپرت، بخش کاسپین اواسپرت در شهرضا فعال می‌شود، کاسپین یکی ازرشته های ساحلی او-اسپرت است که زیر نظر هیأت ورزشهای رزمی فعالیت دارد.

انصاری افزود: این رشته ترکیبی از مچ اندازی, اجرای تکنیک ها و هنرهای فردی, گریز از موانع , دویدن و شناکردن به صورت انفرادی در ساحل دریا روی شن و در شهرهای بدون ساحل در استخرها و حتی در کنار سدها انجام می‌شود، این روش منحصربه فرد مسابقات این امکان را به شناگران می دهد تا در مسابقات او-اسپرت به رقابت بپردازند.

وی با بیان اینکه تیم باشگاه شهید هاشمی هلال احمر شهرضا مقام دوم دور رفت مسابقات لیگ پومسه استان را کسب کرد، گفت: هفته هفتم و هشتم مسابقات لیگ پومسه استان اصفهان در محل خانه تکواندو اصفهان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: تیم اعزامی از باشگاه شهید هاشمی هلال احمر شهرضا موفق به کسب مقام های فوق شد:

مقام اول انفرادی زیر ۱۷ سال مشکی: مهدی قوامی

مقام سوم انفرادی زیر ۱۴ سال آبی: علیرضا داوری

مقام پنجم انفرادی زیر ۱۲ سال آبی: ابوالفضل صفدریان

مقام ششم زیر ۱۲ سال آبی: اشکان شیخیان

مقام هفتم زیر ۱۲ سال آبی: امیرعلی رضایی

مقام سوم تیمی زیر ۱۷ سال مشکی: مهدی قوامی، هادی قوامی و محمد حسن مجاهدی

مقام پنجم تیمی زیر ۱۴ سال مشکی: محسن عباسیان، میلاد کوه گرد و ارسلان محمد رضایی

مقام سوم مشترک تیمی زیر ۱۲ سال آبی: علی رحیمی، محمد یوسفی و امیر علی رضایی

مقام سوم تیمی زیر ۱۲ سال آبی: ابوالفضل صفدریان، سید علی بهرامی و احمد رضا مرادی

وی تصریح کرد: در پایان دور رفت این مسابقات در مجموع تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهید هاشمی هلال احمر شهرضا در بین ۸ تیم شرکت کننده به مقام دوم دست یافت.

جلسه مدیران و مربیان باشگاه های بدنسازی شهرستان شهرضا برگزار شد

انصاری اظهارداشت: جلسه هماهنگی هیأت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان شهرضا با مدیران، مدیره ها و مربیان باشگاه های بدنسازی با و مرتضی جانقربان رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام شهرضا در محل اداره ورزش برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد به تعداد بیمه شده از منبع هیأت پزشکی ۵درصد به باشگاه ها برگردانده شود، گفت: هیأت پزشکی شهرضا موظف است لیست داروهای دارای مجوز را از استان استعلام و به باشگاه ها اعلام کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: هیأت پزشکی شهرضا موظف است دفتر مخصوص بیمه را تهیه و به باشگاه ها تحویل دهد و هرنوع فعالیت غیر ورزشی در باشگاه ها اعم از خرید و فروش و تجویز دارو صرفاً با مجوز صنف مربوطه انجام گیرد.

وی بیان کرد:  نرخ هزینه های ارسالی از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، همچنین پوستر بیمه و مجوز بهره برداری در معرض دید عموم نصب شود و با توجه به برگزاری کلاس مربیگری درجه ۳ بدنسازی، باشگاه ها و مربیان موظفند افراد واجد الشرایط را به دوره مذکور معرفی کنند.

انصاری خاطرنشان کرد: هر باشگاهی در حد توان جهت استفاده معلولین از باشگاه با هیأت جانبازان و معلولین همکاری کند و برگزاری مسابقات فیگور و پاورلیفتینگ هیأت بدنسازی و باشگاه ها تعامل بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

نتایج مرحله اول لیگ شنای بانوان استان اصفهان اعلام شد

وی بیان کرد: مرحله اول رقابت های لیگ شنای دختران استان اصفهان به میزبانی هیأت شنای شهرضا و با همکاری هیأت ورزش های سه گانه شهرستان شهرضا در سه رده سنی ۱۱-۱۳،۱۲-۱۴ و زیر ۱۰ سال در محل استخر دریا برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: تیم هیأت شنای شهرضا با کسب ۲۱۹ امتیاز مقام ششم و تیم دانشگاه آزاد شهرضا با کسب ۱۲۶ امتیاز مقام نهم این دوره از رقابت ها را کسب کرد.

 دو شطرنج باز کیش و مات شهرضا ریتینگ بین المللی شطرنج گرفتند

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها با شرکت ۲۸۰ شطرنجباز  از ۹ کشور به میزبانی استان اصفهان برگزار شد افزود: طبق اعلام نتایج فدراسیون جهانی شطرنج فائزه جباری و محمدمهدی طاهری از باشگاه کیش و مات شهرضا در رقابت های  شطرنج آزاد قهرمانی آماتورهای آسیا ۲۰۱۶ موفق به کسب ریتینگ بین المللی شدند.

شطرنج بازان کیش و مات شهرضا در رقابت های قهرمانی ریتد کشوری مدال طلا و نقره کسب کردند

 انصاری تصریح کرد: اولین دوره مسابقات کشوری ریتد شطرنج سریع شهرستان چرام به میزبانی یاسوج برگزار شد که در این رقابت‌های مهیج شطرنج بازان کیش و مات شهرضا حضورر  یافتند که محمدیاسین دهقان عنوان قهرمانی زیر ۱۰ سال و پوریا جمالی  عنوان نائب قهرمانی زیر ۱۲ سال را کسب کردند.

وی بیان کرد: سرداوری این مسابقات برعهده سیدوحید موسوی مدیر باشگاه کیش و مات شهرضا و داور فدراسیون جهانی شطرنج بود.

صالحی و جاوری مقام اول هفته چهارم مسابقات شطرنج  شهرضا را از آن خود کردند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا افزود: هفته چهارم مسابقات هفتگی هیأت شطرنج شهرضا در محل خانه شطرنج با شرکت ۴۵ نفر برگزار شد، این مسابقات به صورت رده سنی آزاد در دو گروه انجام شد که در پایان در گروه اول عباس صالحی نفر اول، ایلیا طاهری نفر دوم و راحله بهاری نیز در جایگاه سوم قرار گرفت و در گروه دوم محمد نوید جاوری مقام اول، احسان اعرابیان مقام دوم و علی عموهادی مقام سوم را کسب نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.