سرویس: اخبار شهرضا ۰۶:۱۷ - دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵

همزمان با روز دانشجو صورت گرفت؛

بیانیه بسیج دانشجویی شهرستان شهرضا به مناسبت روز دانشجو

همزمان با فرارسیدن روز دانشجو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان شهرضا بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش شهرضانیوز ، متن این بیانیه به شرح زیر است.

بسمه تعالی

جنبش دانشجویى خصلت و خاصیتش در کشور ما لااقل اینجور است – شاید در خیلى از کشورهاى دیگر هم باشد – که ضد استکبارى، ضد سلطه، ضد دیکتاتورى و طرفدار عدالت است.   مقام معظم رهبری (مدالظله العالی )

۱۶ آذر نماد بیداری انسان‌هایی آگاه بر تاریکی‌های زمانه خویش و نماد همیشه در صحنه و هوشیار بودن دانشجو و دانشگاه در تمامی تحولات کشور است. طاغوت و سیاهی، ظلم و بیداد تا دل‌های روشن در میان نباشد از میان نمی‌رود. این سرود شوم قرن‌هاست که بر جهان و ملت‌ها سایه افکنده است.

۱۶ آذر روزی است که لاله‌های وطن در خون افتادند و جنازه‌شان بر پای مستکبران و مستبدان همچون خیمه‌های سوخته آرام گرفت. دانشجوی ایرانی در طول تاریخ معاصر اثبات کرده است که بینشی عمیق نسبت به اوضاع موجود در اجتماع دارد و به موقع و پیشاپیش همگان واکنش نشان داده است.

دانشجو مظهر بیداری و دانشگاه نماد آگاهی‌رسانی و مبدا تحولات کشور است. استقلال و آزادی و امنیت فضای دانشگاه به موازات استقلال،‌ آزادی و امنیت روانی واخلاقی جامعه است. محدود کردن دانشگاه به معنای عدم تحرک و پویایی جوانان انقلابی و مسلمان ماست.

امسال روز دانشجوی بوی کربلا گرفته وداغ دار عزیزانی است که درانفجار انتحاری عراق به شهادت رسیده اند ویاد این شهدای گران قدر مانند امام حسین(ع) و واقعه عاشورا همواره در قلب امت بیدار اسلامی زنده است و آن‌چنانکه حضرت زینب(س) پیام‌رسان حقیقت عاشورا بود ما دانشجویان نیز جهت تحقق آرمان‌های امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و به تبع فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌ الله امام خامنه‌ای(مدظله العالی) از تلاش باز نخواهیم ایستاد و تا نوای لبیک یا حسین را در سرتاسر گیتی طنین انداز کنیم انشاء الله از جای نخواهیم نشست . لبیک یا حسین شعار پدران ما و وارثان ماست… پس بلند و کوبنده می گوییم لبیک یا حسین….

و اما چند نکته:

۱- خطاب ما به وزیر محترم جناب آقای دکتر ظریف ! آقای دکتر مشاهده نمودید که دیپلماسی لبخند به دشمن و تندی با خودی تبدیل به برنامه جامع اقدام مشترک یا همان برجام شد که دست آورد بزرگی در آن می دیدید و عجله کردن در به پایان رساندن این امر باعث پدید آمدن پروژه ای شد که میتوان آن را بر اندازی برجام نام گذاری کرد. چه نیازی بود که شما انقدر عجله در انجام این توافق داشته باشید که حال این دست اورد بزرگ دولت در شرف ایست قلبی باشد و با استفاده از نفس مصنوعی و ماساژ قلبی سعی در زنده نگهداشتن آن داشته باشید .

۲-نکته بعدی خطاب حجت الاسلام دکتر روحانی رئیس جمهور محترم است! آقای رئیس جمهور ما و تمام مردم ایران منتظر رسیدگی به پرونده ی حقوق های نجومی هستیم و یقین داریم در دولت جهموری اسلامی ایران حتما و به صورت جدی این مورد را پیگیری خواهد شد تا مردم در عملکرد دولت محترم شک نکنند و با برخورد با این گونه موضوع ها دل گرم شوند و دست اشخاص ویژه خوار و چپاول گر از بیت المال مسلمین کوتاه شود که باعث دل گرمی و خوشنودی مردم خواهد شد .

۳-موضوع دیگری که باید در راس امور دولت قرار گیرد موضوع اقتصاد مقاومتی است . اقتصادی مقاومتی یعنی استکبارستیزی هم در اعتقاد و هم در عمل ،که این مهم باعث می شود تولید داخلی رونق پیدا کرده بیماری های اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی ما درمان شود. در پی این درمان افزایش قدرت در جهان و تحمل کردن و مقابله به مثل کردن در برابر زور گویی های ظالمان و صدور انقلاب اسلامی ایران که زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) و پایان دادن به زندگی شیطان بزرگ و هم عهدان اوست .

در پایان بسیج دانشجویی شهرستان شهرضا ،‌ ضمن پاسداشت روز ۱۶ آذر ،‌ روز استکبار ستیزی ، عهد قدیمی خود را بامقام عظمای ولایت،‌ حضرت امام خامنه ای (مدظله) ، آرمان های امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب تازه می‌کند و همنوا با شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم زمزمه می‌کنیم که :‌ تا شرک و کفر هست ،‌ مبارزه هست و تا مبارزه هست ، ما هستیم.
و السلام علی من اتبع الهدی

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.