سرویس: اخبار شهرضا ۱۶:۱۹ - جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا:

مسئله روز کشور روحیه انقلابی و اقتصاد است / مسئولین از مسائل جزئی کناره گیری کنند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا گفت: بها دادن به آقازاده‌ها، زندگی تجملی و حقوق نجومی برای مسئولینی است که روحیه انقلابی و جهادی را فراموش کرده‌اند.

به گزارش شهرضانیوز، سرهنگ جواد داستانی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته شهرضا با بیان این که امام خمینی (ره) اعتقادی راسخ به قدرت و اراده مردم داشتند، اظهار کرد: انقلاب و پایداری آن بسته به حضور مردم دارد، اگر امروز شاهد رشد هرروزه انقلاب درصحنه‌های منطقه‌ای و جهانی هستیم به دلیل حمایت مردم و حرکت مقام معظم رهبری در خط فکری امام خمینی (ره) است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد لزوم بصیرت افزایی، گفت: بصیرت به این معنا است که بدانیم دشمن در مورد ما چه فکری می‌کند و ما در هر لحظه دشمن‌شناسی داشته باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا با بیان این که امروز نسبت به بصیرت توده مردم نگرانی وجود ندارد، تصریح کرد: نگرانی اصلی در زمینه بصیرت برخی نخبگان سیاسی است که در کشور حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از دستاوردهای مهم نظام حضور مردم در صحنه است که منجر به قدرت ایران در منطقه و جهان شده است.

داستانی گفت: الطاف الهی در حضرت امام خمینی (ره) منور شد و شجره طیبه‌ای را به وجود آورد نه‌تنها ضامن و حاضر در صحنه‌های مختلف کشور است، بلکه حامی مردم مظلوم در منطقه و فشار دهنده گلو استکبار به شمار می‌رود.

وی بسیج‌های مردمی حاضر در منطقه را شاخه‌های فرعی بسیج مردمی ایران دانست و تصریح کرد: حزب‌الله لبنان، انصار الله یمن، حشدی الشعبی عراق، جیش الشعب سوریه همه شاخه‌های بسیج به شمار رفته و پیرو این تفکر محسوب می‌شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا تأکید کرد: ان شالله به‌زودی این تفکر مسجدالاقصی و مسجدالحرام را از دست آل یهود و آل سعود رها خواهد کرد.

وی با بیان این که پرداختن به مباحث جزئی، مسئله روز کشور نیست، عنوان کرد: مسئله روز کشور در حال حاضر، روحیه انقلابی، اقتصاد، پیشرفت علمی و اشتغال است، بنابراین مسئولین از جنجال‌ها و مسائل جزئی کناره‌گیری کنند.

داستانی با اشاره به پرداختن بسیج به مسائل روز کشور، اظهار کرد: ایجاد بالغ‌بر ۲۳۰ هزار شغل بدون ۱ ریال کمک دولتی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی آر دستاوردهای بسیج است.

وی افزود: تجربه نشان داده است هرکجا از روحیه انقلابی کوتاه آمده‌ایم، مشکلات بیشتر شده است، بنابراین اگر به دنبال کاهش مشکلات هستیم باید به روحیه انقلابی گری توجه کنیم.

وی ادامه داد: بها دادن به آقازاده‌ها، زندگی تجملی و حقوق نجومی برای مسئولینی است که روحیه انقلابی و جهادی را فراموش کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.