سرویس: اجتماعی ۱۹:۲۲ - سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵

رئیس اتاق اصناف شهرضا خبر داد

 پایان بهمن آخرین مهلت به قهوه‌خانه‌ها برای حذف قلیان

به گزارش شهرضانیوز، رئیس اتاق اصناف شهرضا در جلسه کارگروه سلامت ودامنیت غذایی شهرستان با اشاره به طرح جمع‌آوری قلیان از سطح قهوه‌خانه‌های شهرستان، اظهارداشت: جمع‌آوری قلیان‌ها باید با حکم دادستان باشد و تا ۳۰ بهمن ماه به این مراکز مهلت داده شده تا قلیان‌ها را جمع‌آوری و پروانه کسب خود را تبدیل وضعیت کنند. […]

به گزارش شهرضانیوز، رئیس اتاق اصناف شهرضا در جلسه کارگروه سلامت ودامنیت غذایی شهرستان با اشاره به طرح جمع‌آوری قلیان از سطح قهوه‌خانه‌های شهرستان، اظهارداشت: جمع‌آوری قلیان‌ها باید با حکم دادستان باشد و تا ۳۰ بهمن ماه به این مراکز مهلت داده شده تا قلیان‌ها را جمع‌آوری و پروانه کسب خود را تبدیل وضعیت کنند.

وی با بیان اینکه مردم باید نسبت به سلامت خود حساس باشند، گفت: مقابله با مراکز عرضه قلیان در حیطه وظایف اصناف نیست و شبکه بهداشت باید وارد عمل شود.

رئیس اتاق اصناف شهرضا با بیان اینکه تنها ۲ واحد قهوه‌خانه پروانه کسب دارند و مابقی فاقد پروانه هستند، گفت: سلامت مردم برای اصناف بسیار مهم است، بنابراین قلیان‌ها را از سطح قهوه‌خانه‌ها جمع‌آوری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه پخت نان خانگی در خانه‌ها سبب ایجاد رکود در نانوایی‌ها شده، گفت: نانوا هزینه بسیاری برای پخت نان می‌کند، نان شهرضا هنوز بهترین نان در بین شهرستان‌های استان است اما متأسفانه کسی به درددل نانوایان گوش نداده است.

سبزواری اظهارداشت: از نانوایی‌ها شبکه بهداشت، اصناف، صنعت، معدن و تجارت بازدید و نظارت می‌کنند و حق ندارند مواد افزودنی به نان‌ها اضافه کنند اما در منازل پخت نان هیچ بازرسی نمی‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.