سرویس: تولیدی » پوششی ۱۵:۵۸ - چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵

رئیس دانشگاه شهرضا مطرح کرد

کسب مقام برتر انجمن IEEE دانشگاه شهرضا در مسابقات عکاسی

به گزارش شهرضانیوز، حمید کریمزاده ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان، اظهارداشت: شاخه دانشجویی انجمن IEEE این مرکزآموزش عالی شهرضا در مسابقات عکاسی  IEEE Day 2016 Photo Contest  بخش ایران موفق به دریافت لوح تقدیر جایزه عکاسی در بین دانشگاه‌های شرکت کننده شد. وی افزود: روز IEEE، سالروز نخستین گردهمایی مهندسان برق و الکترونیک […]

به گزارش شهرضانیوز، حمید کریمزاده ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان، اظهارداشت: شاخه دانشجویی انجمن IEEE این مرکزآموزش عالی شهرضا در مسابقات عکاسی  IEEE Day 2016 Photo Contest  بخش ایران موفق به دریافت لوح تقدیر جایزه عکاسی در بین دانشگاه‌های شرکت کننده شد.

وی افزود: روز IEEE، سالروز نخستین گردهمایی مهندسان برق و الکترونیک سراسر دنیا است که با هدف تبادل ایده‌های تکنیکی در سال ۱۸۸۴  میلادی شکل گرفت و امسال نیز همانند سال‌های گذشته اعضای IEEE این روز را که مصادف با هفتم اکتبر سال میلادی است جشن گرفتند.

رییس دانشگاه شهرضا با اشاره به موضوع روز IEEE  امسال تحت عنوان «نفوذ تکنولوژی برای فردای بهتر» بیان کرد: در این روز، اعضای IEEE در سراسر دنیا در اجتماعات منطقه‌ای گردهم می‌آیند و بر روی ایده‌های مرتبط با موضوع انتخابی با یکدیگر همفکری و همکاری می‌کنند.

وی افزود: در این روز مسابقه عکاسی با موضوع مورد نظر نیز برگزار می‌شود و تیم‌ها آثار هنری خود را در معرض دید همگان قرار می‌دهند و سپس برای انتخاب بهترین آثار ارائه شده رأی گیری می‌شود که  امسال همزمان با برگزاری مسابقه بین‌المللی عکاسی، شاخه ایران برای دومین بار اقدام به برگزاری این رقابت در سطح کشور کرد و شاخه دانشجویی IEEE مرکزآموزش عالی شهرضا نیز به علت پیاده سازی نماد WIFI که مرتبط با شعار امسال بوده، به همراه دانشگاه‌های تربیت مدرس، شیراز و آزاد تهران مرکز موفق به کسب مقام برتر عکاسی شد.

کریم‌زاده با اشاره به اینکه مرکزآموزش عالی شهرضا برای دومین سال متوالی به این مقام برتر دست یافت، گفت: انجمن IEEE یک سازمان بین المللی حرفه‌ای و متشکل از مهندسان برق و الکترونیک است و خواست این مؤسسه کمک به پیش‌برد فناوری به طور گسترده و حوزه‌های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر و زمینه‌های وابسته به طور خاص است که این انجمن در مرکزآموزش عالی شهرضا در بین دانشگاه‌های دولتی کشور جایگاه ۲۵  و در بین مراکز آموزش عالی اعم از دولتی،آزاد، پیام نور و غیر انتفاعی جایگاه ۳۳  را دارد.

03-3

تأسیس قرض الحسنه دانشجویی امام حسین(ع) دانشگاه شهرضا

وی تصریح کرد: در آستانه ایام اربعین حسینی قرض الحسنه دانشجویی امام حسین(ع) به منظور رفع بخشی از نیازهای مالی دانشجویان نیازمند در دانشگاه شهرضا تاسیس شد.

رئیس دانشگاه شهرضا با اشاره به جلسه اعضای هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشگاه شهرضا، بیان کرد: با کمک و حمایت مالی خیران، صندوق قرض الحسنه دانشجویی دانشگاه با هدف تأمین بخشی از نیازهای مالی و جهت ایجاد محیط مناسب‌تر برای تحصیل و رفع قسمتی از دغدغه‌های مالی دانشجویان تاسیس شده است.

وی گفت: دانشجویان متقاضی دریافت وام از این قرض الحسنه، نیاز به انجام مراحل اداری مرسوم در سایر قرض‌الحسنه‌ها و بانک‌ها را نداشته و صرفا با ضمانت سایر دانشجویان که شناخت کاملی از دانشجوی متقاضی دارند و ضرورت دریافت وام دانشجو را تأیید می‌کنند، وام به دانشجوی نیازمند پرداخت خواهد شد.

کریمزاده اظهارداشت: مبلغ وام این قرض الحسنه طبق مصوبه هیئت مدیره در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ برابر ۳ میلیون ریال و مبلغ وام ضروری ۵ میلیون ریال و با بازپرداخت ۱۰ ماه و با کارمزد ۲ درصد می‌باشد‌.

وی بیان کرد: همه اقشار جامعه می‌توانند جهت بالابردن توان مالی این صندوق و ترویج عمل پسندیده قرض الحسنه و مشارکت در این امر خداپسندانه، کمکهای نقدی خود را به شماره حساب  ۱۴۰۶۰۳۰۸۳۰۷۴۵۰۳۰۰۱ و شماره کارت ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۰۰۵۹۷۲۸ نزد بانک توسعه تعاون به نام طرح کمک به دانشجویان دانشگاه شهرضا واریز کنند.

برگزاری نخستین مسابقه قویترین دانشجوی دانشگاه شهرضا

photo_2016-11-06_09-51-34

رییس دانشگاه شهرضا از برگزاری نخستین مسابقه قویترین دانشجوی این دانشگاه خبر داد و افزود: در نخستین دوره این مسابقات ۷  نفر از دانشجویانی ثبت نام کننده بعد از تست‌های ورزشی و سلامت جسم به مسابقات دعوت شدند.

وی گفت: مراحل این مسابقه با توجه به امکانات موجود و با راهنمایی محمدصادق بهرامی – مربی بدنسازی، طراحی شد که شامل ۶ مرحله سخت و نفس گیر هل دادن ماشین، غلطاندن لاستیک، جابجایی کیسه‌های شن، پرتاب لاستیک، بارفیکس و حمل سطل‌های آجر بود.

 کریم‌زاده اظهارداشت: در پایان برگزاری این دور از مسابقات میلاد بسطامی با کسب ۳۲ امتیاز از ۴۲ امتیاز کل به مقام نخست دست یافت و عنوان قوی ترین دانشجوی دانشگاه را کسب کرد.

وی از برگزاری مسابقات «هانمادانگ» تکواندوی استان اصفهان خبر داد و افزود: فرشاد اسماعیلی دانشجوی ترم اول رشته برق دانشگاه در ۵ مرحله از این مسابقات،  ۱ مدال طلا و ۲ نقره و ۱ مدال برنز را کسب و در پایان مسابقات به عنوان فنی ترین بازیکن معرفی شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.