سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۵۴ - چهارشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۲

شوراهای اسلامی شهر و روستا عرصه‌ای برای ظهور نخبگان جامعه است

فرماندار شهرضا گفت: تحقق اهداف متعالی در حوزه شوراهای اسلامی شهر و روستا مستلزم انتخاب افراد نخبه و کارآمد از سوی مردم در انتخابات ۲۴ خرداد است. به گزارش نسل بیدار  به نقل از فارس، سید محمدباقر محمدی بعد از ظهر امروز با بیان این مطلب در جلسه مشترک شورای اداری شهرستان‌های شهرضا و دهاقان […]

فرماندار شهرضا گفت: تحقق اهداف متعالی در حوزه شوراهای اسلامی شهر و روستا مستلزم انتخاب افراد نخبه و کارآمد از سوی مردم در انتخابات ۲۴ خرداد است.

IMG_0500

به گزارش نسل بیدار  به نقل از فارس، سید محمدباقر محمدی بعد از ظهر امروز با بیان این مطلب در جلسه مشترک شورای اداری شهرستان‌های شهرضا و دهاقان اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، تمامی مراحل ثبت‌نام و احراز صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شهرضا مطابق با برنامه زمان‌بندی اجرایی شده است.

وی ادامه داد: تعامل وهم‌افزایی بین دستگاه‌های ذیربط، عوامل اجرایی و مراجع چهارگانه احراز صلاحیت نامزدها زمینه لازم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۴ خرداد را مهیا کرده است.

فرماندار شهرضا با تشریح اهمیت جایگاه شوراهای اسلامی شهر و روستا در تحقق اهداف کلان کشور افزود: تدبر در سخنان امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در مورد معیارهای انتخاب افراد اصلاح از مهم‌ترین راهکارهای انتخاب افراد شایسته برای حضور در عرصه ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

وی یادآور شد: حضور نخبگان علوم مختلف در سطح شوراها به عنوان یک سیاست سازنده در جهت دست‌یابی به اهداف تعیین شده قانونی برای این پارلمان‌های محلی مطرح است.

محمدی در بخش دیگری از سخنان خود اخلاق مداری را از مهم‌ترین ارکان تحقق حماسه سیاسی ذکر کرد و بیان کرد: بر اساس اهمیت این اصل مهم در جریان تبلیغات انتخاباتی، مقرر شده تمامی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در نشست اخلاق‌‌مداری انتخاباتی با محوریت فرمانداری شهرضا شرکت کنند.

وی اضافه کرد: دستگاه‌های دولتی باید با رعایت اصل قانون از در اختیار قرار دادن امکانات و خدمات مجموعه خود به جریان و یا نامزدهای خاص دوری کنند.

فرماندار شهرضا شاداب‌سازی محیطی را از مهم‌ترین ملزومات تحقق حضور حداکثری در انتخابات تلقی کرد و افزود: براساس تفاهم انجام گرفته با شهرداری‌ها مقرر شده که از تمامی ظرفیت‌های موجود برای ایجاد فضای مناسب در سطح جامعه استفاده شود.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.