سرویس: دسته‌بندی نشده ۱۷:۴۷ - دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵

دکترکريم زاده عنوان کرد؛

پذیرش بیش از ۴۰۰ دانشجوی جدیدالورود در دانشگاه دولتی شهرضا/تصاویر

افزایش صد در صدی استقبال دانشجویان از مرکزآموزش عالی شهرضا(دانشگاه شهرضا) پذیرش بیش از ۴۰۰ دانشجوی جدیدالورود

 به گزارش شهرضانیوز، رئیس مرکزآموزش عالی شهرضا برنامه های این دانشگاه را برای آغاز سال تحصیلی جدید و ورود دانشجویان جدید تشریح کرد.
دکتر کریم زاده در در گفت وگو با روابط عمومی مرکزآموزش عالی شهرضا اظهار داشت : با توجه به اینکه امسال آزمون سراسری دیر هنگام برگزار شد و به تبع آن  نتایج آزمون سراسری  در روزهای پایانی شهریور ماه اعلام گردید، مرکزآموزش عالی شهرضا نیز طبق روال سال های گذشته برنامه های این دانشگاه را براساس رویکرد جدید و منطبق بر اهداف وزارت علوم برگزار می نماید .
وی خاطر نشان کرد : علی رغم کاهش آمار ورودی دانشجویان جدید در مراکزآموزش عالی همجوار،  این دانشگاه در مهرماه سال جاری میزبان بیش از ۴۰۰ دانشجوی جدید در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از کنکور سراسری می باشد که با توجه به آمار بالای پذیرفته شدگان، استقبال دانشجویان از این مرکز دانشگاهی نسبت به سال گذشته افزایش صد در صدی داشته است.
دکتر کریم زاده از برپایی ۱۳ جایگاه جهت انجام امور اداری آموزشی برای استقبال از دانشجویان جدیدالورود خبر داد و عنوان کرد: اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در مهرماه  برگزار خواهد شد.
وی در ادامه گفت: اردوی توجیهی دانشجویان ورودی جدید با رویکرد معرفی قوانین آموزشی پژوهشی دانشجویی و دیدار با مدیران گروه و مسئولین دانشگاه و معرفی تشکل ها و انجمن های علمی فرهنگی و برگزاری کارگاههای فرهنگی اجرا خواهد شد.
وی ضمن تشکر از زحمات همکاران حوزه معاونت آموزشی پژوهشی دانشجویی دانشگاه اظهار داشت : به همت مسئولین دانشگاه سه سال است که ثبت نام دانشجویان جدید الورود به صورت کاملا الکترونیکی انجام می شود و دانشجویان می توانند تمامی مراحل ثبت نام، رزرو غذا و انتخاب واحد و ارسال مدارک مورد نیاز را از طریق سایت و سامانه های الکترونیکی دانشگاه انجام دهند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.