سرویس: اخبار شهرضا ۲۳:۴۹ - سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا خبرداد؛

راه اندازی تیم بسکتبال از ورزشکاران بومی شهرستان / احداث خانه بسکتبال در شهرضا

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: متاسفانه در سال های گذشته، شرایط به سمت خوبی پیش نرفته و موجب شد که ما در رشته بسکتبال تنها چند بازیکن در لیگ های کشوری داشته باشیم.

به گزارش شهرضانیوز، علی نقی انصاری شامگاه سه شنبه در جشنواره بسکتبال زیر ۱۵ سال شهرضا یکی از برنامه های این هیئت  را پیگیری برای احداث خانه بسکتبال در شهرستان دانست و اظهار کرد: از جمله موارد مورد توجه در سطح مدیریتی این هیئت در شهرستان می توان به توجه به رده های مختلف سنی و ورزشی اشاره کرد که در اهداف این هیئت گنجانده شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا ورزش همگانی را به گفته مقام معظم رهبری دامنه قدرت ورزش قهرمانی دانست و خاطرنشان کرد: بدون وجود ورزش قهرمانی به عنوان قله، ورزش همگانی نیز وجود نخواهدداشت.

وی با اشاره به پیشینه رشته بسکتبال در شهرستان، گفت: ما در شهرستان به دنبال ایجاد یک تیم موفق از ورزشکاران بومی خود در سطح لیگ های کشوری هستیم تا هم از توان بومی شهرستان استفاده کرده و هم سهمی از تیم ملی بسکتبال کسب کنیم.

انصاری با بیان این که ما در شهرستان تجربه تیم بزرگ شهید همت را داشته که در سال های گذشته در لیگ دسته ۱ فعال بوده است، تصریح کرد: متاسفانه در سال های گذشته، شرایط به سمت خوبی پیش نرفته و موجب شد که ما در رشته بسکتبال تنها چند بازیکن در لیگ های کشوری داشته باشیم.

انتهای پیام/

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.