سرویس: اخبار شهرضا ۱۹:۰۰ - پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵

امام جمعه شهرضا:

نباید اشتراک یک شهروند خود را به خاطر عدم پرداخت تنها چند هزار تومان قطع کرد

امام جمعه شهرضا گفت: مدیران نباید تنها خودمحورانه به‌پیش روند و برنامه‌ها را کنار بگذارند، نیاز یک مدیر موفق، عمل به یک برنامه دقیق است.

به گزارش شهرضانیوز، حجت‌الاسلام سیف‌الله یعقوبی عصر امروز در شورای اداری شهرستان با بیان این که یکپارچگی جامعه اسلامی پس از پیامبر (ص) به تفرقه تبدیل شد، تصریح کرد: همین اختلاف و تفرقه موجب شد که پس از ربع قرن شاهد این باشیم که پسر پیامبر اکرم (ص) به قتلگاه برده شود.

امام جمعه شهرضا تفرقه را عامل توقف جوامع مختلف دانست و عنوان کرد: امیرالمؤمنین (ع) در توصیه‌ای به تمام امت‌ها می‌فرماید، از تفرقه بپرهیزید، همان‌طور که اگر گوسفندی از گلهٔ خود جدا شود، طعمه گرگ‌ها می‌شود.

وی ندای اسلام را ندای وحدت معرفی کرد و خاطرنشان شد: اگر گروه اندکی ولو اگر حق باشند، از جامعه اسلامی جدا شوند، طعمه گرگان زمان خود می‌شوند.

یعقوبی با اشاره به این که عده‌ای در جامعه به دنبال تفرقه هستند، تصریح کرد: ظرفیت برخی از افراد در جامعه کم است، همین کمی ظرفیت موجب می‌شود، جملاتی بیان شود که نتوان آتش آن‌ها را خاموش کرد.

وی یکی از اقدامات مهم دشمن را ایجاد تفرقه در بین مسلمانان دانست و گفت: جوامع بر پایه مشورت رشد می‌کنند، کما این که در جامعه ما نیز انواع شوراها ازجمله مجلس شورای اسلامی و شورای شهر بر همین اساس به وجود آمده‌اند.

امام جمعه شهرضا سعه‌صدر و با برنامه بودن را ۲ عنصر اساسی در مدیریت معرفی کرد و تأکید کرد: مدیران نباید تنها خودمحورانه به‌پیش روند و برنامه‌ها را کنار بگذارند، نیاز یک مدیر موفق، عمل به یک برنامه دقیق است.

وی افزود: اگر مدیری درجایی فقط خود را محور قرارداد، مسلماً خدا را از محور اقدامات خود خارج کرده است.

یعقوبی خاطرنشان کرد: مدیران جامعه ما با تعامل واقعی با یکدیگر می‌توانند مشکلات جامعه را حل کنند.

وی با بیان این که قرار بود در سایه نظام جمهوری اسلامی به مستضعفین رسیدگی شود، تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با این سطح از گستردگی که مقابل شرق و غرب ایستاده است، نباید اشتراک یک شهروند خود را به خاطر عدم پرداخت تنها چند هزار تومان قطع کند.

 

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.