سرویس: اخبار شهرضا ۰۱:۲۰ - یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵

نماینده مردم شهرضا:

شرکت تعاونی کامیون داران شهرضا اولین شرکت تعاونی کامیون داران کشور است

نماینده مردم شهرضا گفت: این تعاونی در طول ۳ دهه گذشته اقدامات بسیاری انجام داده و به کشور خدمات زیادی کرده است.

به گزارش شهرضانیوز، سمیه محمودی در مراسم تجلیل از تعاونی‌های برتر شهرستان شهرضا یکی از افتخارات دوران کاری خود را خدمت به جامعه بزرگ تعاون دانست و گفت: شهرستان شهرضا تعاونی‌های بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف دارد که در سطح کشور نمونه هستند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی شرکت تعاونی کامیون داران شهرضا را اولین شرکت تعاونی کامیون داران کشور نامید و اظهار کرد: این تعاونی در طول ۳ دهه گذشته اقدامات بسیاری انجام داده و به کشور خدمات زیادی کرده است.

محمودی با اشاره به فعالیت تعاونی‌های بزرگ گلخانه‌ای در سطح شهرضا و دهاقان، تصریح کرد: این تعاونی‌ها به عنوان یکی از تعاونی‌های بسیار موفق هستند که سهم خوبی از بازار صادرات محصولات کشاورزی به خود اختصاص داده‌اند.

وی ادامه داد: بنده به عنوان یکی از اعضای کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه این قول را می‌دهم که در برنامه ششم شاهد تحقق نقش تعاون و تحقق سهم ۲۵ درصدی آن از اقتصاد باشیم.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم فرهنگ‌‌سازی برای رسیدن به این جایگاه، عنوان کرد: برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی نیازمند توجه و فرهنگ‌سازی در بخش تعاون هستیم.

محمودی با اشاره به دیدار مشترک با معاونت امور روستایی رئیس جمهور، خاطرنشان کرد: مدیران کل استان باید توجه بیشتری به زیرساخت‌های موجود در روستاها برای ایجاد تعاونی‌ها داشته باشند

یک دیدگاه برای “شرکت تعاونی کامیون داران شهرضا اولین شرکت تعاونی کامیون داران کشور است”

  1. حمدالله رضایی گفت:

    باسلام و خدا قوت
    در شهرضا هم ما تعاونیهایی داریم که مربوط به سا ل ۱۳۴۷ است می توان اظهار کرد که در رشته حمل و نقل و یا بهتر بگوییم البته در استان تهران و زنجان و خیلی از شهرهای قدیم دارای تعاونی بوده اند در استان فارس خراسان قدیم قبل از ما تعاونی داشته اند و زمانی هم سندیکا ی حمل و نقل ایران در برخی شهرها وجود داشته است.

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.