سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۰۷ - یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد شهرضا:

۱۶۰۰دانش آموخته دانشگاه آزاد شهرضا فراغت از تحصیل خود را جشن گرفتند

 به گزارش شهرضانیوز، دانش آموختگان فارغ التحصیل مهر ماه ۹۳ تا مهر ماه ۹۴ در جشن فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا شرکت کردند. در این مراسم که در سالن شهید آوینی دانشکده دارو سازی برگزار شد، عبدالرضا باقی در جمع دانشجویان فارغ التحصیل و خانواده آنان، اظهار داشت:جشن فارغ التحصیلی را پایانی برای فعالیت‌های […]

 به گزارش شهرضانیوز، دانش آموختگان فارغ التحصیل مهر ماه ۹۳ تا مهر ماه ۹۴ در جشن فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا شرکت کردند.

در این مراسم که در سالن شهید آوینی دانشکده دارو سازی برگزار شد، عبدالرضا باقی در جمع دانشجویان فارغ التحصیل و خانواده آنان، اظهار داشت:جشن فارغ التحصیلی را پایانی برای فعالیت‌های علمی ، آموزشی خود قرار ندهید، این جشن پایانی برای قسمتی از یک مرحله زندگی و ورود مجددی به مرحله جدید دیگری است.

وی با بیان اینکه هنر یک دانشجوی فارغ التحصیل، مدیریت فرصت‌ها است، افزود: از فرصت های پیش روی خود غافل نشوید، چرا که فرصت یابی یک راهبرد دائمی در زندگی است.

معاون فرهنگی دانشجوئی واحد شهرضا افزود: اینکه قطب نمای زندگی شما به چه جهتی شما را هدایت می کند مهم نیست، مهم این است که با اندوخته‌های علمی خود برای جامعه و انسان‌های هم نوع خود مفید باشید.

عضو هیئت علمی واحد شهرضا فارغ التحصیلان را به احترام و قدرانی دائم از پدر و مادر و زحمات آنان توصیه کرد و افزود:در ادامه مراحل تحصیلات و زندگی خود در انتخاب هدف واقع گرا باشید،برای رسیدن به هدف برنامه داشته باشید، هدف انتخابی شما شفاف باشد،هدف انتخابی شما دارای معیار ارزشی باشد.

عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان دیگر سخنران این مراسم با بیان اینکه امروز علم مولد برای جامعه مفید است گفت: علم مولد علمی است که منجر به تولید ثروت برای جامعه شود و فرصت ها را ایجاد کند.

مسعود انصاری مهر دانشجویان را به مهندسی ذهن و اطلاعات و داده های ذهنی توصیه کرد و اظهار داشت: برای کاربردی کردن دانش خود بهترین اطلاعات را از پیرامون خود دریافت سپس فرصت ها را مدیریت کنید تا بتوانید با ورود به موقعیت جدید موفقیتی خوب بدست آورید.

در انتهای این مراسم که با برنامه های شاد و قرائت سوگند نامه همراه بود از ۶۰ نفر دانشجوی فارغ التحصیل ممتاز با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.