سرویس: اجتماعی ۱۷:۳۵ - شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

رئیس اتاق اصناف شهرضا:

 لباس‌های نامتعارف از سطح مغازه‌های شهرضا جمع‌آوری می‌شود

به گزارش شهرضانیوز، ابراهیم سبزواری عصر امروز در جلسه ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر شهرستان، با اشاره به مصوبه ستاد احیای استان مبنی بر جمع آوری لباس‌های نامتعارف از سطح مغازه‌ها، اظهارداشت: در راستای جمع آوری لباس‌های نامتعارف از سطح بازار تاکنون از ۲۲ مغازه اینگونه لباس‌ها جمع‌آوری شده است. وی افزود: […]

به گزارش شهرضانیوز، ابراهیم سبزواری عصر امروز در جلسه ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر شهرستان، با اشاره به مصوبه ستاد احیای استان مبنی بر جمع آوری لباس‌های نامتعارف از سطح مغازه‌ها، اظهارداشت: در راستای جمع آوری لباس‌های نامتعارف از سطح بازار تاکنون از ۲۲ مغازه اینگونه لباس‌ها جمع‌آوری شده است.

وی افزود: لباس‌هایی که حجاب اسلامی بانوان را با مشکل روبه رو می کنند، نوشته‌های بی مفهوم در پشت لباس نوشته شده، مانتوهای بدون دگمه و مانتوهای شیشه ای، نازک و بدن نما از شاخصه های لباس نامتعارف است.

رئیس اتاق اصناف شهرضا در زمینه تولید و توزیع مانتوهای شیشه ای و بدون دکمه در سطح شهر، اظهار داشت: هرگونه فروش و تولید این مانتوها ممنوع است.

وی با اشاره به سدمعبر در سطح شهر، گفت: با شهرداری و پلیس راهور برای جمع آوری وانت های میوه فروش که در درب مغازه‌ها پارک است برنامه ریزی کردیم و در هفته جاری جمع آوری می شوند.

با خودروها و موتورسیکلت‌ها متخلف برخورد می‌شود

فرمانده انتظامی شهرضا در ادامه جلسه گفت: تعدادی موتورسیکلت و خودروهایی که ایجاد مزاحمت در سطح شهر می کردند توقیف و به پارکینگ روانه شدند.

سرهنگ حمید امیرخانی افزود: در راستای طرح پاکسازی نقاط آلوده مشروبات الکی، تجهیزات دریافت ماهواره و مواد مخدر در هفته گذشته جمع آوری شد و فروشندگان خرده فروش موادمخدر دستگیر شدند.

وی بیان کرد: با شروع سال تحصیلی طرح هایی را در راستای پیشگیری از مزاحمت های خیابانی قبل و حین سال تحصیلی اجرایی می‌کنیم.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.