سرویس: سیاسی ۰۱:۳۵ - دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۲

افشای اسامی زمین‌خواران در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از افشای نام زمین‌خواران در جلسه این ستاد خبر داد و گفت: همچنین میزان زمینهای تصرف شده از سوی زمین‌خواران اعلام خواهد شد. گروه سیاسی ـ عزت الله یوسفیان ملا، با بیان اینکه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، فردا دوشنبه جلسه دارد، گفت: بر اساس دستور کار قبلی ستاد، […]

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از افشای نام زمین‌خواران در جلسه این ستاد خبر داد و گفت: همچنین میزان زمینهای تصرف شده از سوی زمین‌خواران اعلام خواهد شد.

گروه سیاسی ـ عزت الله یوسفیان ملا، با بیان اینکه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، فردا دوشنبه جلسه دارد، گفت: بر اساس دستور کار قبلی ستاد، در جلسه فردا قرار است اسامی کلیه مسئولین و مقامات ذی نفوذ و همچنین افراد متفرقه که با اعمال نفوذ اراضی ملی را به تصرف خود در آوردند، اعلام شود.

168587_800

نماینده آمل در مجلس در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز، افزود: علاوه بر اعلام این اسامی میزان زمین‌هایی که این افراد به صورت غیر قانونی تصرف کردند، اعلام خواهد شد.

این عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: در جلسه قبلی ستاد یک تیمی متشکل از اینجانب، مسئولین وزارت مسکن و شهر سازی و همچنین مسئولین سازمان اراضی شهری ماموریت یافت تا اسامی کلیه افرادی که غیر قانونی اراضی ملی را متصرف شدند را مشخص و در جلسه ستاد اعلام کنند.

یوسفیان ملا گفت: ما کار خود را انجام داده و در حال نهایی کردن اسامی این افراد جهت اعلام در جلسه ستاد هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.