سرویس: اخبار شهرضا ۲۱:۱۸ - پنج شنبه ۰۴ شهریور ۱۳۹۵

با حضور مسئولین کشوری صورت گرفت؛

افتتاح سردخانه ۲۰ هزار تنی دنا در شهرک صنعتی سپهرآباد

سردخانه ۲۰ هزار تنی دنا با بودجه ای بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال با حضور مسئولین کشوری و استانی در شهرک صنعتی سپهرآباد شهرضا به بهره‌برداری رسید.

به گزارش شهرضانیوز، سردخانه ۲۰ هزار تنی دنا با بودجه ای بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال با حضور مسئولین کشوری و استانی در شهرک صنعتی سپهرآباد شهرضا به بهره‌برداری رسید.

امامی، مدیر عامل این سردخانه در  این آیین افتتاح با اشاره به اقداماتی که در طول ۲ سال گذشته برای افتتاح آن شده است، اظهارکرد:  اخذ مجوز ساخت از سال ۹۳ انجام شده  و این پروژه در یک پروسه ۴ ماهه به بهره برداری رسید.

وی با بیان این که این سردخانه برای ۱۲ نفر به صورت مستقیم اشغال آفرینی کرده است، تصریح کرد: در حدود ۵۰ نفر هم به صورت غیرمستقیم و تحت عنوان کارگر فصلی در این مرکز مشغول به کار خواهندشد.

مدیرعامل سردخانه دنا تصریح کرد: برای احداث این مجموعه ۱۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است که ۶۵ میلیارد ریال از صندوق توسعه با عاملیت بانک کشاورزی وام دریافت شده و و ۷۵ میلیارد ربال نیز سرمایه گذاری مستقیم است.

امامی با بیان این که ۲۰ تریلی به طور همزمان می توانند در این سردخانه بارگیری کنند، تصریح کرد: تمام تجهیزات این سردخانه به صورت اتوماتیک و با استفاده از بروزترین سیستم های جهان تعبیه شده است.

وی با بیان این که این مجموعه دارای ۲ بخش زیر صفر و بالای صفر است، گفت:  این سردخانه دارای ۱۲ سالن در حجم‌های متفاوت است که می تواند برای هر ۲ بخش فعالیت کند.

مدیرعامل سردخانه دنا  ادامه داد: این مجموعه یک مجموعه بسیار بزرگ در استان های اصفهان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بخیاری در زمینه نگهداری مواد غذایی  است.

همچنین بخوانید:

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.