سرویس: تولیدی ۱۷:۳۵ - شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

همزمان با دهه کرامت؛

مراسم تجلیل از امام زادگان در شهرضا برگزار می شود

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا از برگزاری مراسم تجلیل از امام زادگان در روز ۵ ذی‌القعده با حضور خادمان حرم مطهر امام رضا (ع) خبر داد .

حجت الاسلام رضا ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار شهرضانیوز با بیان اینکه دهه کرامت با ولادت حضرت معصومه (س) آغاز و به ولادت حضرت امام رضا (ع) ختم می‌شود افزود : دهه کرامت بهترین فرصت برای اشاعه فرهنگ رضوی در شهرستان است و باید عموم مردم  به خصوص نسل جوان از برکات این دهه بهره‌مند شود.

حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به اینکه در این دهه در شهرستان شهرضا بیش از ۱۳ برنامه با محوریت اداره اوقاف و امور خیریه برگزار می شود اضافه کرد : رویکرد برنامه‌هایی که در دهه کرامت برگزار می‌شود فرهنگی بوده و برآنیم که فرهنگ رضوی را با قوت هرچه بیشتر اشاعه دهیم.

وی در ادامه بابیان اینکه برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) ، قرائت دعاهای پرفیض کمیل , دعای ندبه و زیارت آل یس و فعال سازی خیمه های معرفت و اجرای برنامه جنگ معارف تاکنون برگزار شده است گفت: برگزاری مراسم تجلیل از امام زادگان در روز ۵ ذی‌القعده با حضور خادمان حرم مطهر امام رضا (ع) از مهمترین برنامه های این دهه در این شهرستان است که در روز دوشنبه مورخ ۹۵/۵/۱۸ برگزار می شود.

حجت الاسلام ابراهیمی افزود: مراسم استقبال و غبار روبی گلستان شهدا با عنوان کاروان عشق ، جشن ویژه زندانیان با عنوان پیام رهایی در ندامتگاه شهرضا، جشن ویژه افراد کم توان ذهنی با عنوان پیام جان در اداره بهزیستی ، جشن ویژه روستائیان با عنوان آغوش پدرانه در روستای قصرچم ، جشن ویژه مسئولین و نخبگان شهرستان با عنوان تکریم خدمتگزاران در مصلی نماز جمعه از دیگر برنامه های دهه کرامت می باشد که با حضور خادمان حرم مطهر امام رضا (ع) در روز دوشنبه برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: مراسم جشن و مولودی خوانی و نورافشانی میلاد حضرت رضا (ع) و مراسم جشن و مولودی خوانی و عطر افشانی حرم مطهر امامزاده شاهرضا (ع) نیز در این دهه برگزار می شود.

shaahreza1

 

 

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.