سرویس: اخبار شهرضا ۰۷:۲۶ - یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵

رئیس ورزش و جوانان شهرضا:

گردهمایی بانوان روستاهای شهرضا به منظور احیاء و توسعه بازی های بومی و محلی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: ، گردهمایی بانوان روستاهای شهرضا در کاروانسرای روستای امین آباد، با هدف تشریح مسابقات بومی،محلی در المپیادهای ورزشی برای بانوان برگزار شد.

علی نقی انصاری در گفت وگو با خبرنگار شهرضانیوز با اشاره به درخشش رضا حیدری کشتی گیر جوان شهرضایی در مسابقات کشتی کراپلینگ استان اصفهان، اظهار کرد: مسابقات کشتی کراپلینگ (کشتی تسلیمی) قهرمانی استان در شهرستان گز برگزار شد.

وی افزود: رضا حیدری کشتی گیر شهرضایی در رده سنی جوانان و در وزن ۶۲ کیلوگرم مقام دوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد، شهرستان شهرضا با یک نفر و به مربیگری اسماعیل امیری در این دوره از مسابقات حضور یافت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا با اشاره به کسب مدال های رنگارنگ توسط رزمی کاران شهرضایی در مسابقات نیوفول کنتاکت انتخابی استان اصفهان، گفت: مسابقات نیوفول کنتاکت انتخابی استان اصفهان در خانه کاراته اصفهان برگزار شد.

وی بیان کرد: تیم نیوفول کنتاکت شهرضا به مربیگری ایمان یزدی در این دوره از مسابقات در سبک تاپ کاراته و در استایل هنرهای انفرادی و سلاح شرکت کرد و افراد زیر مقام کسب کردند.

در رده سنی بزرگسالان

ایمان یزدی: مقام اول، مهدی صفدریان: مقام اول

در رده سنی جوانان

محسن پوینده: مقام اول، مهدی دهقان: مقام اول، هادی احمدی: مقام دوم، رضا انصاری پور: مقام سوم

برد سرخپوشان شهرضا در مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان استان

انصاری تصریح کرد: مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان استان اصفهان به میزبانی شاهین شهر برگزار شد، در اولین هفته این دوره از مسابقات تیم سرخپوشان شهرضا موفق شد با نتیجه ۷بر۱تیم ستاره جوان شاهین شهر را شکست دهد.

گردهمایی بانوان روستاهای شهرضا به منظور احیاء و توسعه بازی های بومی و محلی

وی اظهار کرد: باعنایت به برنامه یکساله هیأت ورزش های روستایی عشایری شهرستان شهرضا مبنی بر همگانی کردن ورزش های روستایی بویژه بازی های بومی و محلی، گردهمایی بانوان روستاهای شهرضا در کاروانسرای روستای امین آباد، با حضور ۱۱۰ نفر و با هدف تشریح مسابقات مورد نظر هیأت استان در المپیادهای ورزشی برای بانوان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: در حاشیه این گردهمایی مسابقه دال پلان و لی لی برگزار شد که اسامی مقام آوران بشرح ذیل می باشد.

مسابقه لی لی در رده سنی نوجوانان:

مقام اول: نگین السادات علوی زاده، مقام دوم: سحر اسفرجانی، مقام سوم: محمد متین خوشنظر

مسابقه دال پلان در رده سنی  بزرگسالان:

مقام اول: مریم رضایی رحیمی، مقام دوم: زهرا  بقابی، مقام سوم: مرضیه السادات علوی زاده

خانه های ورزشی در روستاهای شهرضا گسترش پیدا می کند

وی بیان کرد: توسعه خانه ورزش روستایی در روستاهای شهرستان شهرضا با توجه به دید مثبت هیأت استان از اولویت های هیأت ورزش های روستایی شهرضا در سال جاری است و تاکنون ۵ روستای وشاره، دهک، مسینه، قصر چم و مهیار شناسایی و اقدامات اولیه تجهیز آنها انجام شده است.

 انصاری افزود: امید است در آینده نزدیک خانه ورزشی در این روستاها  افتتاح شود، در حال حاضر خانه ورزش روستایی اسفرجان از فعال ترین مکان های ورزشی در روستاهای شهرضا می باشد.

۶مقام حاصل اعزام دختران شطرنج باز شهرضایی به مسابقات قهرمانی استان اصفهان

وی گفت: مسابقات رده سنی دختران استان اصفهان در محل خانه شطرنج اصفهان برگزار شدو تیم ۱۷ نفره اعزامی از شهرستان شهرضا موفق به کسب مقام های ذیل شدند:

شریفه اباذری نفر دوم زیر ۱۰ سال

آیسان رستمی نفر سوم زیر ۱۰ سال

رئوفه اباذری نفر دوم زیر ۶ سال

ثمین آقاسی نفر سوم زیر ۶ سال 

مبینا میر اجاق نفر سوم زیر ۱۴ سال

ساغر نصرتی نفر دوم زیر ۱۲ سال

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا افزود: ستایش اسحاقی و فاطمه انصاری مقام چهارم جداول زیر ۸ و ۱۶ سال را بدست آوردند، مژگان اسحاقی مسئولیت تیم اعزامی از شهرضا را بر عهده داشت.

شهرضا در مسابقات دوستانه مینی والیبال جنوب اصفهان اول شد

وی بیان کرد: مسابقات مینی  والیبال دوستانه جنوب اصفهان به میزبانی شهرضا با حضور  ۸ تیم در دو گروه ۴ تیمی برگزار شد، در گروه یک؛ تیم های آرتمن الف، پیتزا شهر اصفهان، دهاقان ب و طالخونچه و در گروه دو؛ تیم های دهاقان الف، دولت آباد، آرتمن ب و مبارکه حضور داشتند.

انصاری افزود: مسابقات دو گروهی در محل سالن کوثر و عفاف  برگزار شد که تیم های آرتمن الف، پیتزا شهر اصفهان، دهاقان الف و دولت آباد از گروه خود صعود کردند در مرحله رده بندی و فینال تیم های آرتمن الف، دهاقان الف، پیتزا شهر اصفهان و دولت آباد به ترتیب مقام های اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند.

رضا نره ای و محمدرضا پولادی تکواندوکاران پارس شهرضا به تیم ملی پیوستند

وی بیان کرد: پس از درخشش محمدرضا پولادی در مسابقات قهرمانی تکواندوی کشور و دعوت به اردوی تیم ملی اکنون رضا نره ای دیگر ورزشکار شایسته تیم تکواندوی پارس شهرضا نیز به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شد.

موفقیت سه تکواندوکار  پارس شهرضا در آزمون کشوری ارتقاء کمربند مشکی دان۳

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا افزود: آزمون کشوری ارتقاء کمربند مشکی دان۳ استان کرمان در شهر کرمان برگزار شد، در این آزمون محمد قرقانی، سید محمدرضا قریشی و سید حمیدرضا قریشی از باشگاه پارس شهرضا  حضور یافتند که موفق به ارتقاء درجه کمربند خود شدند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.