سرویس: اخبار شهرضا ۱۷:۱۰ - شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵

فرماندار شهرضا:

تا زمانی که ادارات گزارش عملکرد خود را ارائه نکنند، اعتبارات به آن ها تعلق نمی گیرد

فرماندار شهرضا گفت: برخی مدیران ۸ تا ۱۰ سال است که بر سر کارند و هیچ تغییری در اداره آن ها بوجود نمی آید.

به گزارش شهرضانیوز، محسن گلابی بعد ازظهر امروز در شورای اداری شهرضا با اشاره به حادثه ای که برای یک جوان در یک کارخانه اطراف شهرضا در هفته گذشته اتفاق افتاد، گفت: با وجود این که این کارخانه در محدوده شهرضا نبود اما به دلیل این که این فرد از شهروندان ما بود بنده به همراه برخی دیگر از مسئولین شهر در محل این حادثه حاضر شدیم.

وی با اشاره به حادثه ای که صبح امروز در مرز بین آباده و شهرضا اتفاق افتاد، تصریح کرد: در ساعات اولیه صبح یک دستگاه کامیون با یک دستگاه اتوبوس در محور شهرضا-آباده برخورد کرد که در این حادثه ۱۸ نفر زخمی شدند.

فرماندار شهرضا با بیان این که بی احتیاطی راننده اتوبوس علت حادثه بوده اس، اظهار کرد: این حادثه در مرز شهرضا و آباده رخ داد و مجروحان آن در مراکز درمانی این دو شهرستان اعزام شدند.
گلابی ادامه داد: باید مباحث ایمنی و مدیریت بحران را جدی بگیریم و دستورالعمل‌های ستاد مدیریت بحران را دقیق اجرا کنیم.

وی با انتقاد از عدم حضور برخ روسای ادارات در جلسه امروز، تصریح کرد: ۹۲ نفر به جلسه امروز دعوت شدند، اما شماری از ادارات در مهم ترین جلسه مربوط به ادارات شرکت نکردند و شمارینیز به جای رئیس اداره نماینده فرستاده اند.

فرماندار شهرضا با بیان این‌که مدیران نباید در وظایف خود کوتاهی کنند، تصریح کرد: مدیران الگوی سایر کارمندان خود و جامعه هستند، آن‌ها باید در جلسات به موقع حاضر شوند و در جلسات فعال باشند، آن‌ها الگوی بقیه هستند.

گلابی با بیان این که عده ای از مدیران حتی جلسات دست چندم استان را نیز شرکت می کنند، تصریح کرد: اما همین مدیران در شورای اداری به عنوان مهم ترین جلسه شهرستان شرکت نمی کنند.

وی ادامه داد: یک مدیر در مدت ۴ سال می تواند برنامه های خود در اداره متبوعش را پیگیری و اجرا کند، اما برخی مدیران ۸ تا ۱۰ سال است که بر سر کارند و هیچ تغییری در اداره آن ها بوجود نمی آید.

فرماندار شهرضا با اشاره به لزوم صرفه‌جویی در ادارات، خاطرنشان کرد: هفته فرهنگ شهرستان در پیش است و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان و معاون فرماندار در حال برنامه‌ریزی برای آن هستند که باید همه برای برگزاری آن همکاری کنیم.

گلابی گفت: در سال جاری ۲۷۰۰ تن جو از کشاورزان شهرضا خریداری شده است که امیدواریم با موافقت استان این مقدار جو در همین شهرضا به دامداران ومرغداران اختصاص پیدا کند تا آن ها برای خرید به اصفهان مراجعه نکنند.

وی با اشاره به در پیش بودن کمیته برنامه‌ریزی شهرستان، خاطرنشان کرد: تا زمانی که ادارات گزارش عملکرد سال گذشته و بازخورد آن را ارسال نکنند، اعتبارات تملک دارایی به آن‌ها تعلق نخواهد گرفت.

 

همچنین بخوانید:

یک دیدگاه برای “تا زمانی که ادارات گزارش عملکرد خود را ارائه نکنند، اعتبارات به آن ها تعلق نمی گیرد”

  1. امیر گفت:

    با سلام
    من فکر می کنم مدیران ممکنه سر خورده شده باشند.دلیل شرکتت نکردند تو جلسات ممکنه بخاطر ای باشه کخ دستورات جلسات پیگری نمیشه لذا اهمیت براش قائل نمیشند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.