سرویس: اخبار شهرضا ۰۰:۵۰ - دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۲

کشف ۲۰۲ کیلو گرم مواد مخدر در اصفهان

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف ۲۰۲ کیلوگرم مواد مخدر در چندین مرحله عملیات توسط ماموران این فرماندهی خبر داد. به گزارش نسل بیدار به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” حسین حسین زاده” با بیان این خبر عنوان داشت: ماموران یگان تکاوری و ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان های شهرضا، خور و بیابانک، نجف […]

3010450+670جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف ۲۰۲ کیلوگرم مواد مخدر در چندین مرحله عملیات توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.

به گزارش نسل بیدار به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” حسین حسین زاده” با بیان این خبر عنوان داشت: ماموران یگان تکاوری و ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان های شهرضا، خور و بیابانک، نجف آباد، اصفهان ، فلاورجان، مبارکه و نایین در عملیات های جداگانه خود طی ۷۲ ساعت گذشته ضربه سختی را به قاچاقچیان مواد مخدر وارد کردند.

وی افزود: در این عملیات ها مقدار ۲۰۲ کیلو و ۸۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ۱۳دستگاه خودروی سبک و سنگین و موتورسیکلت توقیف شد.

این مقام مسئول عنوان داشت: بیشترین محموله کشف شده با ۵۴ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک در شهرستان نایین استان اصفهان بود که صبح امروز دوم خرداد ماه حین کنترل خودروهای عبوری از یک وانت نیسان کشف و راننده آن دستگیر شد.

سرهنگ حسین زاده خاطر نشان کرد: در مجموع عملیات های صورت گرفته تعداد ۲۲ نفر دستگیر که همگی آنها به همراه مواد کشف شده و پرونده تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شدند.

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.