درباره ما

شهرضا نیوز پایگاه خبری شهرستان شهرضا است که در مهرماه سال ۹۱ توسط تعدادی از جوانان دغدغه مند شهرستان طراحی و راه اندازی شد و از نسخه دوم سایت در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ با نام شهرضا نیوز رونمایی گردید.
این پایگاه با هدف اطلاع رسانی سریع و شفاف به کاربران بخصوص همشهریان فهیم، با جمع آوری اخبار ایران و جهان و بویژه شهرستان شهرضا آغاز بکار کرده است.
در انتخاب اخبار این پایگاه خبری تحلیلی، رعایت کامل قوانین و مقررات و منافع نظام جمهوری اسلامی ایران مد نظر بوده است. شهرضا نیوز در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی و ستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

شهرضا نیوز نیز دارای مجوز و پروانه انتشار پایگاه خبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  در زمینه اجتماعی، فرهنگی به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی عباسعلی صدری به شماره ثبت ۸۶۰۴۲ می باشد که اصالت این پروانه را با مراجعه به www.e-resaneh.ir و یا ارسال شماره ثبت به پیامک ۵۰۰۰۲۰۲۰۲ قابل راستی آزمایی است.

لازم به ذکر است این پایگاه خبری تحلیلی بصورت مستقل فعالیت می کند و وامداری هیچ گروه و حزبی نبوده و تنها در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران به اطلاع رسانی اخبار می پردازد. لذا آرمانخواهی، عدالت طلبی و مطالبه گری را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان وظیفه پاسخگویی مسئولان و احزاب را از زاویه های نقد و تحلیل کارشناسانه با جدیت دنبال می کند تا با تعامل بین مردم و مسئولین بتواند قدمی در آبادانی شهرستان بردارد.

بی صبرانه منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هستیم.

پل ارتباطی شما با شهرضا نیوز :

شهرضا، میدان شهدا ، جنب پاساژ بهار

۵۳۲۴۲۶۴۹ – ۰۳۱

Email: Info@shahrezanews.ir

به کانال شهرضانیوز در شبکه های اجتماعی بپیوندید:

https://telegram.me/shahrezanewsir تلگرام

 https://sapp.ir/shahrezanews.ir سروش

ID Telegram: @shahrezanews_ir

شهرضانیوز را در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید:

https://www.instagram.com/shahrezanewsirir

یک دیدگاه برای “درباره ما”

  1. محمد صادق گفت:

    باسلام و امید ارمش و خدمت در راه عدالت جمعى براى مسئولان این سایت خبرى ، بیش از ده سال است در جاده چغاد قرار بود یک دهکده سلامتی با کمک دانشگاه هاى المان إیجاد شود . چند سال پیش حتی کلنگ این دهکده که در نوع خود در ایران بی نظیر است با حضور امام جمعه ، نماینده وقت شهرضا و …… بر زمین زده شد اما تا امروز هیچ کس از سر نوشت این طرح خبرى ندارد .در اینترنت اگر گوگل مپ را سرچ کنید طرح أولیه انرا مشاهده خواهید کرد، حد اقل شما که رسانه این شهر هستید براى علاقه مندان سلامت تحقیقی بفرمایید با سپاس محمد صادق

پاسخی بگذارید

توجه: از انتشار نظرات توهین آمیز معذوریم.